Spor ve eğlence dünyasının önde gelen dijital para birimi olan Chiliz ($CHZ), Asya pazarı için önemli bir kripto borsası platformu olan HBTC.com’da listelenecek.

Popüler Altcoin Dev Bitcoin Borsasında Listelenecek

Spor ve eğlence dünyasının önde gelen dijital para birimi olan Chiliz ($CHZ), Asya pazarı için önemli bir kripto borsası platformu olan HBTC.com’da listelenecek.Alım-Satım CHZ/BTC çifti ile 19 Mayıs Salı günü Singapur saati ile 16.00’da (TSİ 11.00) başlayacak. Yatırma işlemleri hali hazırda aktiftir ve listelenme yayınladığı gibi çekim işlemleri açılacaktır. Listeleme Asya’daki Chiliz ($CHZ) Likiditesini Önemli Ölçüde Artıracak

HBTC Borsası, %100 $HBC Token Sahibi’nin Sahip Olduğu Ticaret Platformudur, Bluehelix Grubu’nun Uygunluk borsasıdır. Huobi, OKEx ve diğer 56 birinci sınıf kurum tarafından ortaklaşa yatırım yapılmıştır. Müşterilerine Spot, Futures, OTC ve Options ürün hizmetleri sunabilmektedir. HBTC, son kullanıcıların varlık güvenliğini ve platform güvenilirliğini korumak için% 100 Yedek Kanıtı ve % 100 işlem ücreti kanıtı sağlar.

$CHZ, spor ve eğlence alanında lider bir fintech şirketi olan, blockchain tabanlı fan etkileşimi konusunda uzmanlaşmış Chiliz’e yakıt sağlayan utility tokendir. Chiliz, taraftar oylama ve ödül uygulaması Socios.com aracılığıyla taraftar etkileşim çözümleri sunar.

Ortaklar arasında büyük futbol kulüpleri FC Barcelona, Juventus, Paris Saint-Germain, Atlético de Madrid, Galatasaray, AS Roma, CA Independiente, espor devi OG ve UFC® – dünyanın önde gelen MMA organizasyonu vardır.

Bu yeni listenme, HBTC’nin B2B kuruluşu olan Bluehelix ile mevcut ortaklığa Chiliz’e ek olarak geliyor. Bluehelix Cloud, Chiliz’in spor ve eğlence amaçlı Chiliz.net borsa platformunun SaaS’sıdır. Lansmanından bu yana, Bluehelix Cloud, dünya çapında 12 milyondan fazla son kullanıcıyı kapsayan 240’tan fazla kripto borsası müşterisine hizmet verdi ve varlıklarının gözetim değeri 6 milyar USDT’yi aştı.

Chiliz.net; fiyat, taraftar hisleri, maç sonuçları ve turnuva zaferleri gibi faktörlerden kaynaklanan piyasa talebi ile tanımlandığı yeni bir dijital varlık sınıfı olan Fan Token ticareti için bir borsa platformudur. $JUV (Juventus) Fan Token, 15 Nisan’da Chiliz.net’te işlem görmeye başladı ve diğer Socios.com ortaklarının alım-satımları ikinci çeyrekte başlaması bekleniyor. Spor ve eğlence dünyasından çok daha fazla Fan Token, 2020 ve sonrasında Chiliz.net’te yayınlanmaya hazırlanıyor.

Chiliz & Socios.com CEO’su Alexandre Dreyfus şunları söyledi: “CHZ’nin dünyadaki kilit pazarlardaki likiditesini arttırmak bizim için büyük stratejik öneme sahip.

“Bu listenme tam olarak bunun için ve Asya genelinde $CHZ’nin erişilebilirliğini arttırır. HBTC.com ile zaten var olan mükemmel ilişkimizi güçlendirmek de memnuniyet verici. ”

Bluehelix ve HBTC Global Business and Marketing Başkan Yardımcısı Elsa QIU şunları söyledi: “$CHZ listelemesi ve Bluehelix Cloud ile ortaklık sadece bir başlangıç, $CHZ’nin Asya Pazarına daha fazla erişmesine yardımcı olmak için 200’den fazla olan borsa ortağımıza $CHZ listelemelerini önereceğiz .”

Listeyi işaretlemek için, HBTC ve Chiliz toplamda 17.000 dolarlık $CHZ ve 200 $HBC kazanmak için bir al-sat yarışması başlatıyor. HBTC ve Chiliz, 22 Mayıs’ta HBTC Telegram’ında Singapur saatiyle 19: 00’da (TSİ 14:00) HBTC ve Bluehelix İş Geliştirme Başkan Yardımcısı Elsa Qiu, Chiliz’in kurucusu Alexandre Dreyfus ile AMA(Soru cevap etkinliği) yapılacak.

 

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ