Maker, bir aydan daha kısa bir sürede ikinci kez yükseldi ve fiyatı bir yıldan bugüne en yüksek seviyeye taşıdı.

Popüler Altcoin Devasa Yükseldi – İşte Nedeni

Maker, bir aydan daha kısa bir sürede ikinci kez yükseldi ve fiyatı bir yıldan bugüne en yüksek seviyeye taşıdı.

Topluluk oyu “gerçek dünya varlıklarının” tokenleştirilmesinin DAI kredileri için teminat olarak kullanılmasına izin verdi.

Maker (MKR), topluluk tokenize edilmiş “gerçek dünya” varlıklarının tanıtımını başlattıktan sonra inanılmaz bir artış gösterdi. Salı günü meydana gelen ralli,% 30'un üzerinde fiyat artışının, seçilen borsalarda 720 $ civarında yıllık en yüksek seviyelerde ticaret yapmasını sağladı. Bu bir aydan kısa bir süre içinde yapılan ikinci ralli. Mayıs ayında token Coinbase Pro'daki listede % 45'in üzerinde artış gösterdi.

Yazım sırasında Maker, yeni yılın en yüksek seviyelerinden küçük bir geri çekilmeyi takip eden son 24 saat içinde% 20 arttı. Son yedi gün içinde kripto kabaca % 58 arttı. Son 24 saatte işlem hacmi 31 milyon dolar. Yazım sırasında, MKR (Bitfinex'te) 670 $ 'dan işlem görüyor. Düşüş yönünde ise, 640 $ 'lık kısa vadeli destek kurulmuş, ilk direnç ise 680 $' dır. Şimdilik ana hedef, 680 $ 'ın üzerine çıkmak ve daha sonra 720 $' ı geçen yıllık en yüksek seviyeye doğru yönelmek.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ