Büyük bir mali ve sağlık krizinin ortasında NEO yeni küresel aylık raporunu yayınladı. Belirtilmesi gereken en önemli şey, Şangay'daki tüm NEO Global Development çalışanlarının artık güvenli ve onlar için mümkünse evden çalışmaya teşvik edilmesidir.

Popüler Altcoin Global Aylık Raporunu Yayınladı – İşte Son Gelişmeler

Büyük bir mali ve sağlık krizinin ortasında NEO yeni küresel aylık raporunu yayınladı. Belirtilmesi gereken en önemli şey, Şangay'daki tüm NEO Global Development çalışanlarının artık güvenli ve onlar için mümkünse evden çalışmaya teşvik edilmesidir. Buna ek olarak, rapor, kullanıcıların istenen konular hakkında bilgi edinmesini kolaylaştırmak için dört kategoriye ayrılıyor.

Neo Küresel Raporu Yayınladı

Rapora göre, NEO geliştirme topluluğu Neo3 yönetişim modelini ve bunu geliştirmenin nasıl mümkün olduğunu tartışıyor. Ayrıca, kritik Neo3 bileşenlerinin çoğunun bu yılın ikinci çeyreğinin ortasında tamamlanmasıyla ilgili toplantılar da yaptılar.

Buna ek olarak, Neo3 ekonomik modeli konusunda iyi düzeyde ilerleme kaydedildi. Şu anda ana amaç verimliliği optimize etmek ve kullanıcıların NEO zinciri üzerinde her zaman çalışmasını iyileştirmek.

NEO Core'un geliştirilmesiyle ilgili olarak, sistemi en son neo-vm sürümüne güncellediler ve topluluk için cüzdanlarda çoklu sözleşme kullanımının etkinleştirilmesine ve uygulanmasına izin verdiler. Bu gelişme, şirketlerin ve firmanın pazarda faaliyet göstermesini ve fonlarını hızlı ve kolay bir şekilde ele almasını kolaylaştıracaktır.

Ayrıca, topluluk için bir depolama geri ödeme mekanizması ile ilgili bazı tartışmalar yapıldı. Bu şeyler şu anda tartışılsa da gelecekte uygulanabilecek.

Gizli Zincir NEO Üzerinde Gizlilik Köprüsü Yayımladı

Gizlilik, kripto para piyasasında kullanıcıların genellikle takdir ettiği önemli bir şeydir. Bu sefer, Incognito Chain, NEO Blockchain'in üzerine uygulanacak gizlilik köprülerini tamamladıklarını açıkladı. Bu durum, kullanıcıların NEO tokenlarını Gizli yan zincir kullanan korumalı bir sürüme değiştirmesine olanak tanıyor.

Bu şekilde, fonlar özel olarak transfer edilebilir ve işlem gerçekleştirildiğinde NEO blok zincirine bir takas açabilir. Bu uygulama, kullanıcılara tam bir anonimlik sağlamayı ve bireylerin Monero (XMR) ağında olduğu gibi benzer gizlilik düzeylerine sahip olmasını sağlamayı amaçlamakta.

 Sistem NEO fonlarıyla desteklenen Gizli zincir üzerinde özel olarak pNEO oluşturarak çalışıyor. Bu yapıldıktan sonra, işlem Gizli zincir üzerinde işlenebilir ve ters işlem sırasında pNEO yakılıyor ve fonlar NEO zincirine geri gönderiliyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ