Bitcoin SV Şubat ortalarında 383 $ 'ın üstüne çıktıktan sonra % 70'in üzerinde düşüş yaşadı.

Bitcoin SV Şubat ortalarında 383 $ 'ın üstüne çıktıktan sonra % 70'in üzerinde düşüş yaşadı.

Uzun vadeli bir bakış açısından, bu kriptonun bulunduğu paralel kanalın üst sınırı, daha yüksek seviyelere ulaşmasını engelledi gibi görünüyor. Düşüşlü dürtü, BSV'nin bu teknik modelin oluşmaya başladığı 2018'den bu yana kanalın alt sınırına daldığını gördü.

Artık Bitcoin SV kanalın ortasına geri dönebildiğine göre, iki farklı sonuçtan biri gerçekleşebilir.

Birincisi, bu kriptoyu daha da ilerletmesini önleyen direnci görebilir. Bu olursa, BSV tekrar dirençten geçmeye çalışmadan önce kanalın alt sınırına geri çekilebilir.


İkincisi, Bitcoin SV'nin dirençten kırıldığını ve paralel kanalın tepesine doğru yükseldiğini gördüğünden daha iyimser. Bu tür bir yukarı yönlü hareket, bu kriptoyu 415 dolar civarında işlem görmeye götüren % 140'lık bir ilerlemeyi temsil edebilir.


Bununla birlikte, BSV, -dört saatlik 200 ve 50 üstel hareketli ortalamaları ile tanımlanan önemli bir direnç kümesini kırmak zorunda kalacaktır. Bu direniş engelleri sırasıyla 180 ve 207 dolar.


 Direnç güçlü olmaya devam ederse, Bitcoin SV yukarıda belirtilen paralel kanalın alt sınırının yeniden test edilmesine hazırlanabilir. Düşüş hareketi 100 dolara geri döndü.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ