Tüccarlar ve yatırımcılar bu konuda yükseldikçe MATIC tokenı yüzde 27'nin üzerinde yükseliyor. Yükselişin RBI’nin kripto yasağının kaldırılması da dahil olmak üzere çeşitli nedenleri var.

Popüler Altcoin Hindistan’ın Kripto Yasağını Kaldırmasından Sonra Çift Haneli Yükseldi

Tüccarlar ve yatırımcılar bu konuda yükseldikçe MATIC tokenı yüzde 27'nin üzerinde yükseliyor. Yükselişin RBI’nin kripto yasağının kaldırılması da dahil olmak üzere çeşitli nedenleri var.

Matic Network, 2019'un başlarında Binance Launchpad'de başlatılan umut verici kripto projelerinden biri. Şu anda CoinMarketCap'te 78. sırada, bugün yüzde 23'ün üzerinde bir artış gösterdi. Crypto Twitter yükselişe geçti ve daha sonra daha yüksek bir artış görmeyi umuyor.

MATIC, CoinMarketCap'te % 27 Artış Gösterdi

Makaleyi yazarken, Matic yüzde 27'nin üzerinde bir fiyat artışı gösteriyor. Kripto para, ılımlı bir şekilde başladı ve Ocak ayında yaklaşık 0,0150 dolarla el değiştirdi. Şimdi 0.0266 $ 'dan işlem görüyor.

Coinbase'e Taşınan Tokenlar

Matic ekibi 3 Mart'ta Twitter'da topluluğa seslendi ve Coinbase Custody'yi test etmeye başlayacağını söyledi. Matic'in artık bu San Francisco merkezli kripto ticaret devinde bir hesabı var ve 4 Mart'ta Matic Network, ilk depozitoyu yapmak ve hizmeti test etmek için tokenlerinin yüzde 2'sini oraya taşımayı planlıyor.

Yorum yazısında topluluk, MATIC fiyatını yükselişe geçirerek koinin yükselmeye başlamasını bekliyor. Bazıları bunun haberlerde belki 1 dolara ulaşacağını düşünüyor.

Hindistan Kripto Yasağını Kaldırdı

Bugünün erken saatlerinde, Merkez Yüksek Mahkemesi'nin 2018 yılında merkez bankası RBI tarafından uygulanan Hint kripto para yasağını kaldırmasıyla ilgili haberler yayıldı.

Bu haber Twitter topluluğu tarafından coşkuyla karşılandı. Matic'e gelince, ekipleri de konuyla temasa geçti ve etkinliğin tokenları için yükseliş işareti olduğunu belirtti.

Tweet, Hindistan'daki birden fazla geliştirici ekibinin Matic Network ile çalışmakla ilgilendiğini söylüyor. Ekip, şu anda Hindistan'da yapılan dapplerin % 80-90'ının Matic ile entegre olduğunu söylüyor.

Yasak kaldırıldığına göre, Matic ekibi Hindistan'dan daha fazla geliştirici ekip ve işletmenin ağa katılmasını bekliyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ