Chainlink fiyatının son zamanlarda dar bir aralıkta işlem görmesi, yatırımcı ilgisinin düşmesine neden oldu. Bununla birlikte, son 24 saat içinde altcoin, yatay hareketi gösteren %1,5'lik bir artış yaşamayı başardı.

Chainlink fiyatının son zamanlarda dar bir aralıkta işlem görmesi, yatırımcı ilgisinin düşmesine neden oldu. Bununla birlikte, son 24 saat içinde altcoin, yatay hareketi gösteren %1,5'lik bir artış yaşamayı başardı.

Haftalık grafikte LINK %4 artışla yukarı yönlü hareket gösterdi. Bu kazanımlara rağmen, teknik analiz ayıların hala fiyat hareketini kontrol ettiğini gösteriyor. Günlük grafikte alım aktivitesinde hafif bir artış olmasına rağmen, hem talep hem de birikim seviyeleri düşük kalmaya devam ediyor. Bununla birlikte, satıcılar hala piyasaya hakim durumdalar.

Bitcoin'in fiyatının 27.000 doların altına düşmesi, altcoinler arasında belirsizliğe neden olarak kendi tablolarında belirleyici hamleler yapmalarını engelledi. Bir konsolidasyon döneminin ardından, bir fiyat kırılması mümkün.

Alım-Satım Şenliğine katılmak için ByBit Hesabınızı Bu linkten açabilirsiniz. Bu bağlantı ile kaydolduğunuzda ve işlem yaptığınızda 100 $'a kadar Bonus kazanın!

Teknik görünüm düşüş eğilimi gösteriyor olsa da, potansiyel bir tersine dönüş sinyalleri de var. Bununla birlikte, LINK'in bir fiyat toparlanması başlatması, zayıf satın alma gücünü yansıtan LINK piyasa kapitalizasyonundaki düşüşün gösterdiği gibi, daha geniş piyasa gücüne bağlı olacaktır.

LINK'in fiyatı, bu yazının yazıldığı sırada 6,78 dolardı, çünkü 6,90 dolarlık direnç seviyesinin altında kalırken yatay ticaret modelini kırmaya çalışıyordu. 6,90 doların üzerinde başarılı bir atılım, potansiyel olarak 7,20 dolara doğru bir ralliyi tetikleyebilir.

Tersine, fiyat mevcut seviyesinden düşerse 6,30 dolara düşebilir. 6,30 dolarlık destek hattının ihlali, fiyatı 6 doların altına itebilir.

Öte yandan LINK, yerel destek hattı olan 6.60 $'ın üzerinde kaldığı sürece grafikte toparlanmasını sürdürme potansiyeline sahip. Bir önceki seansta işlem gören Chainlink'in hacmi pozitifti ve bu, alıcıların piyasada yeniden ortaya çıkmaya başladığını gösteriyor.

Devam eden satış baskısının ardından LINK, alıcıları tekrar piyasaya çekmeye çalışıyor. Göreceli Güç Endeksi (RSI), orta noktaya yaklaşarak yükseliş eğilimi gösteriyor. Ancak, şu anda, satıcıların sayısı hala alıcılardan fazladır.

Ek olarak LINK, piyasada yenilenen bir talep olduğunu gösteren 20 Basit Hareketli Ortalama (SMA) çizgisinin üzerinde işlem yapmaya çalışıyor. Kripto paranın toparlanma girişimlerine rağmen, satıcılar hala genel fiyat ivmesini sürdürüyor.

LINK'in fiyatı ve alım gücü toparlanmayı hedeflediğinde bir satın alma sinyali ortaya çıktı. Fiyat momentumunu ve potansiyel trend tersine dönüşlerini yansıtan bir araç olan Hareketli Ortalama Yakınsama Sapması (MACD), bir satın alma sinyaliyle hizalanmış yeşil bir sinyal çubuğu oluşturdu.

Bu, olumlu bir fiyat hareketi potansiyeli olduğunu gösterdi. Ek olarak, Bollinger Bantları geniş ve paraleldi, bu da kripto paranın muhtemelen önceki konsolide fiyat hareketinden bir kırılma girişiminde bulunacağını gösteriyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ