Chainlink, yerel tokenı LINK'in faydasını sağlamlaştırmasına yardımcı olan bir dizi ortaklık kurduktan sonra bu yıl manşetlere liderlik ediyor. Teknolojisini kullanan yeni girişimlerin sürekli duyuruları, bu altcoin fiyatında önemli bir rol oynamıştı

Popüler Altcoin Kara Perşembe Sonrası Tüm Kayıplarını Telafi Etti

Chainlink, yerel tokenı LINK'in faydasını sağlamlaştırmasına yardımcı olan bir dizi ortaklık kurduktan sonra bu yıl manşetlere liderlik ediyor. Teknolojisini kullanan yeni girişimlerin sürekli duyuruları, bu altcoin fiyatında önemli bir rol oynamıştır.

Merkezi olmayan oracle tokenı, 2020'nin ilk üç ayı arasında yaklaşık % 200 oranında arttı ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 5 dolar oldu. Ancak COVID-19 küresel finansal piyasalarda tahribat yaratmaya başladığında, LINK 1,5 $ 'a kadar devasa bir düşüş gördü.

Kriz, perakende yatırımcıların bu kripto para biriminin bir parçasını almaya çalışmasını engellemedi. Chainlink için talep artmaya devam etti ve fiyatının Mart ayının Kara Perşembe günü meydana gelen tüm kayıpları geri kazanmasına izin verdi.

Şimdi, tanınmış bir analist, LINK'in tüm zamanların en yüksek seviyelerini tekrar test etmeye hazırlanabileceğine inanıyor.

Michael van de Poppe, Chainlink'in trendinde bir sonraki aşamada nereye gideceğini belirleyecek önemli bir noktada oturduğunu açıkladı. Merkezi olmayan oracle token, 3.40 $ destek ve 3.75 $ direnç seviyesi ile tanımlanan dar bir aralıkta işlem görüyor.

 LINK'in arkasındaki satın alma baskısında, direncin üzerine çıkmasına izin veren bir artışı, 4,10 dolara doğru bir hareket izleyebilir. Ancak talep artmaya devam ederse, van de Poppe bu altcoinin muhtemelen 4.60 ile 4.80 dolar arasında bir sonraki direnç bariyerini test edebileceğine inanıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ