BOLT bir süredir Binance Chain'den Ethereum'a token takası yapıyor. Bununla birlikte, bazıları blok zincirinde kaydedilen işlem geçmişinin tam olarak toplanmadığını fark ediyor.

BOLT bir süredir Binance Chain'den Ethereum'a token takası yapıyor. Bununla birlikte, bazıları blok zincirinde kaydedilen işlem geçmişinin tam olarak toplanmadığını fark ediyor.

Geçen yıldan bu yana BOLT, piyasa değeri düşük olan 'mücevher' olarak tanıtıldı. İlk bakışta, temel ilkelerin bir sözü vardı: bazı 3M kullanıcılarını övünen bir akış uygulaması olan bir şirketti. Ancak, daha derin bir bakış bu kullanıcı numaralarının hileli olduğunu gösterdi.

Kullanıcılar BOLT + 'daki günlük görüntülemenin hiçbir zaman çok farklı görünmediğini fark ettiler. Görüntüleme sayısı kuşkuyla tutarlıydı. Takım çağrıldığında, sadece aylarca ve aylarca devam etmesine izin verilen bir hata olduğunu iddia etti. Diğerleri, BOLT'un daha önce başarısız olmuş bir şirketin etkili bir şekilde yeniden marka olduğunu keşfetti.

Şimdi, kullanıcılar projenin token takasının da bazı tutarsızlıkları olduğunu düşünüyorlar.

BOLT’un token takası ilk kez Haziran 2019'da açıklandı, ancak Kucoin takası sadece geçen ay desteklemeye karar verdi. Sonuç olarak, kullanıcılar blok zincirinde garip bir etkinlik fark ettiler.

Tokenları gönderen hesaplardan biri yakılan cüzdanlarını umutsuzca yeniden doldurmak için Binance DEX'te BOLT tokenleri satın alıyor.

Aşağıdaki iş parçacığında, tüm bu şüpheli etkinliğin gösterildiği iddia edilen blockchain etkinliği belgelenmiş durumda.

KuCoin Delist Edebilir

Tekrarlayıcılarda, kullanıcılar Kucoin'den bir şey yapmasını istiyorlar. Bir kullanıcının yazdığı gibi:

"Tokenlarıyla müşterilerinizi kazıklamak isteyen bu tokena platform sağlamayı bırakın."


Kucoin CEO'su o zamandan beri yanıt verdi ve inceleme altında olduğunu söyledi. Tokenın tamamen delist edilme olasılığı var.

 BOLT bu en son suçlamaları reddedebilir, ancak blockchain verileri bütün gerçekleri ortaya koyuyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ