Chainlink'in 2019 boyunca en iyi performans gösteren kriptolardan biri olduğu bir sır değil, LINK, genellikle sadece boğa piyasalarında görülen parabolik kazançları izliyor.

Chainlink'in 2019 boyunca en iyi performans gösteren kriptolardan biri olduğu bir sır değil, LINK, genellikle sadece boğa piyasalarında görülen parabolik kazançları izliyor.

LINK’in 2019'daki parabolik rallisinin, kripto parasının yükselişi sürdürülebilir ve 2020'ye yayıldığı için, hızlı bir şekilde yükselen bir piyasa döngüsünden çok daha fazlası olduğunu belirtmek önemlidir.

Analistler şimdi, kripto para biriminin daha da yukarı seviyelere çıkabileceğini belirterek, kümelenmiş kripto pazarından bağımsız olarak dalgalanmasına izin verebilecek çoklu boğa teknik oluşumlarını ifade ettiğini söylüyorlar.

Yazının yazıldığı sırada Chainlink, şu anki 2,78 dolarlık fiyatıyla yüzde 3'ün biraz üzerinde işlem görüyor.

Bugünün LINK selloff'unun, Bitcoin’in günlük en yüksek 9.650 $ 'dan 9.200 $' a düşmesiyle aynı anda gerçekleştiğini belirtmek önemlidir.

Bu düşüş, kümelenmiş kripto piyasalarının davayı yakından takip etmesine neden oldu, ancak Chainlink'in bugünkü düşüşüne rağmen hala yakın yükseliş belirtileri gösterdiğini belirtmek önemlidir.

Saygın bir kripto para birimi analisti olan Satoshi Flipper, LINK'in önümüzdeki birkaç saat içinde 3,00 dolara kadar hızlı bir ralli görmesine yardımcı olabilecek bir yükseliş takozunda yakalandığını açıkladı.

LINK'i Daha da Güçlendirmek İçin Birçok Boğa Formasyonu

Chainlink’in kısa vadeli yükselişinin ötesine bakarken, kripto para biriminin birden fazla zaman çizelgesi üzerinde çok sayıda boğa yapısı ifade ettiği için kripto para biriminin makro yapısının da alıcıları desteklediği anlaşılıyor.

Bitcoin'in yakın dönemde yukarı doğru kayda değer bir ivme görüp görmediğine bakılmaksızın, Chainlink'in kripto pazarlarından bağımsız olarak ticarete devam etmesi muhtemeldir ve bir sonraki büyük hareketi boğalar destekleyecek gibi görünüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ