Performans şu anda kripto para piyasasında göreceli. Her zaman böyle olmasına rağmen, Bitcoin'e göre değil, Kara Perşembe’den önceki koinin kendi performansına göre.

Performans şu anda kripto para piyasasında göreceli. Her zaman böyle olmasına rağmen, Bitcoin'e göre değil, Kara Perşembe’den  önceki koinin kendi performansına göre. Bitcoin’in son birkaç hafta boyunca piyasa genelindeki toparlanmayı demirleyen yükseliş hareketine rağmen, birçok altcoin henüz kayıplarını geri kazanmadı.

Bununla birlikte, bazıları bunu sürekli olarak hedeflemektedir ve aralarında Tezos gibi altcoin bulunmaktadır.

Tezos [XTZ]

İlk 10'un içerisinde yer alan kripto para birimi Tezos, şimdi ödeme merkezli kripto XLM'den daha yüksek sırada yer alıyor. Piyasanın geri kalanı gibi, XTZ, yazı yazılırken, Bitcoin'in 9.000 $ 'ı kırmasıyla bir önceki haftanın sonunda büyüyerek yukarı doğru bir kanalda işlem görüyordu.


Destek seviyesinin 1,33 dolardan sıçramasından bu yana, altcoin yüzde 120'nin üzerinde yükselmeyi başardı ve o zaman, 3 dolarlık işaretin biraz altına düşmeden önce 2 dolarlık işareti kırdı. Yazının yazıldığı sırada 2.77 $ seviyesinden işlem görüyordu.

Bununla birlikte, yukarı doğru kanal 2.94 $ seviyesinde bir kilit direnç seviyesi buldu ve bu da vurup geri düştü. İleriye baktığımızda, bir sonraki direnç seviyesi 3,64 dolardı. Altcoin için Bollinger Bantları, direnç seviyesine çarptığından bu yana oynaklık düştüğü için küçülmeye çalışıyordu.

 COVID-19 ile savaşmak için Tezos geliştirme ekibi, pandemiyi XTZ tokenlarıyla araştırmaya katkıda bulunanları ödüllendirmek için bir sistem oluşturdu. Bu Pande Lab tarafından oluşturulan Folding @ Home projesinin bir parçasıdır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ