Solana fiyatı artışa doymuyor. Solana, 24 milyar ABD dolarının üzerinde bir piyasa değeri ile ilk 10 sırasını sağlamlaştırdı.

Solana fiyatı artışa doymuyor. Solana, 24 milyar ABD dolarının üzerinde bir piyasa değeri ile ilk 10 sırasını sağlamlaştırdı ve CoinMarketCap'in sıralamasında 9. sıra için merkezi olmayan finans (DeFi) rakibi Polkadot'u (DOT) geçmenin eşiğinde görünüyor.

Solana, şu anda DeFi'nin büyük çoğunluğuna ev sahipliği yapan Ethereum'a potansiyel bir rakip olarak pazarlandı, ancak SOL'nin yükselişi, NFT alanına girişi ve son zamanlarda Wormhole adlı çapraz zincirli bir köprünün lansmanı da dahil olmak üzere bir dizi olumlu haberle destekleniyor.

Önde gelen bir butik dijital varlık yatırım şirketi olan Osprey Funds, Salı günü Osprey Solana Trust'ı ABD menkul kıymetler düzenleyicilerine kaydettirdiği için Solana'ya kurumsal ilgi de zirveye çıkmaya başladı.

Osprey, bir Solana yatırım aracını piyasaya sürme yarışında Grayscale'i yenmiş görünüyor. 26 Şubat 2021'de Grayscale, Grayscale Trust'a dahil edilmesi düşünülen varlıkların ilk listesini yayınladı.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

Solana, Grayscale'in ürün ailesine dahil etmek için araştıracağını açıkladığı 13 ek varlıktan biri durumunda.

Solana'daki DeFi ekosistemi hızlanan bir hızla büyüyor. Solana, üst düzey geliştiricilerden oluşan geniş bir topluluğa ev sahipliği yapıyor ve tartışmasız en hızlı blok zinciri.

Solana yakın zamanda yavaşlıyor gibi görünmüyor ve SOL'un fiyatı şu anda Cuma günü yayınlanan tüm zamanların en yüksek seviyesinin hemen altında geziniyor.

Solana yazının yazıldığı sırada 83 dolar seviyesinden işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ