Tüm kripto piyasası kırmızı renkte kalmış durumda. Bitcoin (BTC) 8.000 doların altına düşüyor. Yine de ChainLink (LINK), hala yükseliş gösteren başka bir rallinin zirvesinde yer alıyor.

Popüler Altcoin Rüşdünü İspat Etti – Çöküşten Etkilenmedi

Tüm kripto piyasası kırmızı renkte kalmış durumda. Bitcoin (BTC) 8.000 doların altına düşüyor. Yine de ChainLink (LINK), hala yükseliş gösteren başka bir rallinin zirvesinde yer alıyor.

LINK, fiyatlar hem dolar hem de BTC cinsinden düştüğü için bu Mart ayında piyasadaki ağırlığa meydan okuyan varlıklardan biri olmaya devam ediyor. LINK, 4 $ 'ın oldukça üzerinde seyrederek, tüm zamanların rekorlarını 4.68 $' da en yüksek fiyatlarla kırıyor.

LINK ayrıca Satoshis'i de ekleyerek, 0.0005 BTC'nin üzerine ulaştı ve daha büyük bir rallinin coşkulu beklentileriyle hareket ediyor. LINK, bir zamanlar kısa vadeli pump hareketi olarak kabul edilen rallilerle veya hatta amatör sipariş hatalarına dayanan ticaret anormalliklerinden dolayı piyasaya ilk defa meydan okumuyor.

Ancak LINK, birden fazla değerleme turundan geçti ve son ayak yukarı doğru yenilenen coşkuyu artırdı. LINK, muhtemelen yeni bir fiyat aralığı keşfediyor gibi görünüyor..

LINK ayrıca, BTC'nin bir gecede fiyatının % 10'una yakın bir oranla söndüğü yılın en büyük pazar dökülmesine direnme konusundaki büyük ilgisini gösterdi. LINK, kripto paraların ilk 10'unun hemen dışında, ancak en iyi 10 piyasa değerinin büyük düşüşüne meydan okudu. Pazar günü geç saatlerde yapılan satışlarda, ilk 10 koinin değeri 16 milyar dolardan fazla bir değer sildi.

 Hacim raporlarına dayanarak, LINK ayarlanan hacimlerinin büyük kısmı için hala Binance'a güveniyor. Binance spot ticareti günde 475.000 $ 'ın üzerinde likiditeye sahiptir. Ancak toplam hacimlere dayanarak, Binance türev piyasası LINK piyasa fiyatını daha da hızlı bir şekilde takdir etmeye iten şeydir. Vadeli işlem piyasalarının eklenmesi, LINK'in özellikle BTC fiyat riskine karşı korunma sağlayan az sayıdaki kripto varlıktan biri olduktan sonra duyarlılığa çok daha hızlı yanıt verebileceği anlamına geliyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ