Geriye dönüp bakıldığında, 12 Mart'taki çökme Chainlink için 3.80 dolardan başladı. Bir aydan biraz daha uzun bir süre içinde, fiyat düşüşten önceki seviyelere yükseldi. Böyle bir hareket, alıcıların gücünü ve ilgisini gösteriyor.

Geriye dönüp bakıldığında, 12 Mart'taki çökme Chainlink için 3.80 dolardan başladı. Bir aydan biraz daha uzun bir süre içinde, fiyat düşüşten önceki seviyelere yükseldi. Böyle bir hareket, alıcıların gücünü ve ilgisini gösteriyor.Grafikte görüldüğü gibi, Chainlink aylık destek seviyesini 2.25 dolardan geri aldı ve o zamandan beri gücünü göstermeye başladı. Dikkat çekici bir şekilde, fiyat hızla 3.80 dolara yükseldi, ancak 2.20 ila 3.80 dolar arasında çok fazla direnç olmadığı için bu hiç de şaşırtıcı değil.

Grafikteki destek seviyeleri arasındaki büyük farkın yanı sıra, Chainlink, Bitcoin (BTC) fiyatı hareket ettiğinde inanılmaz bir güç gösteriyor. Bitcoin yukarı doğru hareket etmeye karar verirse, Chainlink genellikle Bitcoin'in kendisinden daha yüksek bir dereceye kadar yükselir.

Bununla birlikte, böyle bir dalgalanmadan sonra, kısa vadeli düzeltici hareketleri daha da yukarı ivmeye göre görmek daha olasıdır. Özellikle de insanların finansal durumlarından korktukları mevcut piyasa hissi göz önüne alındığında. Hisse senedi piyasaları titriyor ve Bitcoin fiyatındaki bir düşüş yolunda gibi görünüyor.


6 saatlik zaman diliminde, LINK / BTC potansiyel bir düşüş eğilimi ve koinin yükseldiği açık bir direnç alanı gösteriyor.

Bu düşüşün doğrulanması için çok önemli olan, şu anki destek olduğu için 3.30- 3.35 $'ın altında bir düşüş olacak. $ 3.30- $ 3.35 aynı zamanda daha önceki bir artışta bir önceki zirve olan bir alandır.

 3,30 $ - 3,35 $ seviyesini kaybetmek, aşağı yönlü baskıyı ve düşüş eğiliminin de doğrulandığı bir eğilim tersini teyit edecektir. Böyle bir arıza meydana gelirse, hedeflenmesi muhtemel seviyeler 2,80 $ ve muhtemelen 2,20 $ - 2,30 $ 'dır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ