Meme coinler ve ekosistemleri, Tron ve BitTorrent'ten destek alıyor. TRX, kazançları kaydederek olumlu yanıt verdi.

Popüler Altcoin Yeni Ortaklıkla Bu Alana Giriyor – Fiyat Artar mı?

Meme coinler ve ekosistemleri, Tron ve BitTorrent'ten destek alıyor. TRX, kazançları kaydederek olumlu yanıt verdi.

Huboi, 6 Mayıs'ta Tron [TRX] ve BitTorrent [BTT] ile yeni bir Memeverse Karnavalı etkinliği başlatmak için yeni bir stratejik ortaklık duyurdu. Bu ortaklığın bir parçası olarak Tron ve BitTorrent, meme coinlerin ve ekosistemlerinin geliştirilmesi için kapsamlı destek sağlayacak.

Neyle ilgili?

Resmi duyuruya göre TRON DAO Ekosistem Fonu, Tron ekosistemindeki en popüler meme token projelerini ödüllendirmek için 20 milyon TRX fon büyüklüğünde Memeverse Fonu kuracak.

Popülerliklerine ve sıralamalarına göre Huobi ve Poloniex, meme projelerini mümkün olduğunca teşvik edecek.

Ek olarak Tron, Arbitrum ve diğer zincirlerde trend olan projeler gibi benzersiz token tasarımları ve konseptleri ile yenilikçi meme projelerini de destekleyecek.

Pepe [PEPE] ve diğer meme coinlerin son zamanlardaki popülaritesi göz önüne alındığında, bunun Tron ekosistemi üzerinde daha büyük bir etkisi olabilir.

TRX staking'i de gelişiyor

Bunun dışında TRONSCAN, 6 Mayıs'ta Tron ekosistemi için iyimser görünen bir tweet yayınladı.

Birkaç gün önce hız kazanmakta zorlanan Tron Staking, son zamanlarda umut verici bir yükseliş kaydetti. Tweet'e göre, TRX staking oranı %48'i aştı ve bu, daha yüksek bir stake miktarı PoS tabanlı blockchain ağını daha güvenli hale getirebileceği için olumluydu.

 Buna ek olarak, bir başka güzel haber de TRX stakerlarının sayısındaki artış oldu. Staking Rewards tablosu, TRX stakerlarının son yedi gün içinde arttığını gösterdi. Yazının yazıldığı sırada, TRX staking'in piyasa değeri 2.747.684.402 $'dı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ