ADA, Mayıs ayında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,46 dolardan yaklaşık yüzde dokuz daha düşük olan 2,24 dolardan işlem görüyor.

ADA, Mayıs ayında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,46 dolardan yaklaşık yüzde dokuz daha düşük olan 2,24 dolardan işlem görüyor.

CoinMarketCap'e göre dördüncü sıradaki kripto para birimi ADA, 13 Ağustos Cuma gününden bu yana 2 dolar seviyesinin üzerinde işlem görüyor. Şu anda, ADA 2,16 dolarda oturuyor.

Bu, ADA'nın üç ay önce 16 Mayıs'ta ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,46 dolardan yüzde dokuz daha düşük bir seviye.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

Cuma günü, Cardano'da akıllı sözleşmelerin lansman tarihinin açıklanacağı gündü. Beklenti, piyasanın fiyatı önce 2 $ seviyesine, sonra da üstüne çıkmasına neden oldu.

Sonunda tarih belirlendi. Alonzo hard forku, 12 Eylül'de Cardano blok zincirinde kullanıma sunulacak ve geliştiricilerin akıllı sözleşmeler oluşturmasını sağlayacak.

Duyurudan önce, Cardano'nun yerel kripto para birimi bir hafta içinde yüzde 50'lik bir ralli göstererek piyasadaki diğer birçok altcoini geride bırakmıştı.

Ancak şimdiye kadar ADA biraz daha düştü ve 2,16 dolardan işlem görüyor, bu da mevcut fiyat ile ATH arasındaki farkı artırdı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ