Tesla CEO'su Elon Musk, kriptoyu tekrar ele geçirdi ve DOGE'yi en sevdiği para olarak seçti. Elon Musk, takipçilerine kripto endüstrisine göz kulak olduğunu söylemek için tekrar Twitter'a gitti.

Popüler Altcoin Yine Elon Musk’ın Dilinde

Tesla CEO'su Elon Musk, kriptoyu tekrar ele geçirdi ve DOGE'yi en sevdiği para olarak seçti. Elon Musk, takipçilerine kripto endüstrisine göz kulak olduğunu söylemek için tekrar Twitter'a gitti. Tesla CEO'su yine geçen yıl olduğu gibi Dogecoine’i destekliyor.

Daha önce, 2019'da Musk şunları söylemişti:

‘Dogecoin benim en sevdiğim para birimi olabilir. Oldukça havalı '.

Bu, April Fool’un DOGE için potansiyel CEO olarak seçildiği “anket” e yanıt olarak gelmişti.

Musk'un kriptoya karşı tutumu ilginç görünüyor, çünkü zaman zaman konuyla ilgili genel yorumlar yapıyor ve konunun derinliklerine gitmesi istendiğinde her zaman uzak duruyor.

Daha önce, bir podcast'te Musk, kripto para birimlerini nakit için potansiyel bir yedek olarak adlandırdı, ancak bu konuda çok hevesli görünmüyordu.

 Bundan önce, Tesla CEO'su ayrıca Bitcoin'in onun için güvenli bir kelime olmadığını söylemişti. Bir çok kimse Elon Musk’ın şaka yaptığını ifade etmişti. Bununla birlikte, topluluk bunun Bitcoin'e yönelik olarak Musk'ın bir ilgi işareti olduğuna inanıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ