Cosmos (ATOM) bugün 7.249 dolarlık direncin üzerine çıktı ve bu büyük bir pozitif durum ortaya koydu.

Popüler Altcoin Yükselişiyle Dikkatleri Çekiyor

Cosmos (ATOM) bugün 7.249 dolarlık direncin üzerine çıktı ve bu büyük bir pozitif durum ortaya koydu. Çünkü bu, yükseliş trendinin olası bir yeniden başlamasını gösteriyor. ADX 30'un üzerindedir ve + DI -DI'nin üzerindedir, bu da boğaların üstünlüğe sahip olduğunu gösteriyor.

Boğalar 7.249 $'ın üzerinde fiyatı kapatabilirse, dikkat edilmesi gereken bir sonraki hedef 8.50 $ ve ardından 10 $'dır.

Bununla birlikte, ayılar daha yüksek seviyelerde satış yaparsa ve fiyatı 7.249 $'ın altına çekerse, 6.604 $'a fiyatın düşmesi mümkündür. ATOM / USD kuru bu destekten geri dönerse, boğalar tekrar yükseliş trendini sürdürmeye çalışacak.

Tersine, eğer ayılar fiyatı 6.604 $'ın altına düşürürse bu durum, momentumun zayıfladığını gösterecek. Bu desteğin altında 5,423 dolara düşme ihtimali var.

4 saatlik grafik, alıcıların fiyatı 6.604 $ direncinin üzerine çıkmasının ardından yükseliş ivmesinin arttığını gösteriyor. Ayılar yukarı hareketi 7.249 $'da durdurmaya çalışsa da, boğaların güçlü satın alması tüm satışları emdi.

20-EMA yükseliyor ve + DI -DI'nin üzerine çıktı, bu da en az direnç yolunun yukarı yönde olduğunu gösteriyor. 7.249 $'ın altında bir kırılma, yükseliş momentumunun zayıfladığının ilk işareti olacak.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ