Kendini Satoshi Nakamoto ilan eden, yani Craig Wright tarafından yeniden inşa edilen kripto para olan Bitcoin SV, A-oyununda görünüyor.

Kendini Satoshi Nakamoto ilan eden, yani Craig Wright tarafından yeniden inşa edilen kripto para olan Bitcoin SV, A-oyununda görünüyor. Bugüne kadarki yatırım getirisi açısından Bitcoin [BTC], Ethereum [ETH], XRP, Bitcoin Cash [BCH] ve diğer en büyük 10 kripto para birimini aşmış vaziyette.

Bitcoin SV, Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, BTC, BSV, BCH, LTC, XRP, ETH

Bitcoin SV’nin yatırım getirisi, Bitcoin’in % 41'ine kıyasla % 283 seviyelerinde. Grafikte görüldüğü gibi, geri kalan kripto para birimlerinin donukluğu söz konusu.

Bitcoin SV ve Golden Cross

Bitcoin SV'nin grafiği son zamanlarda fiyat simetrik üçgenden çıkarken iki gün içinde % 28'lik bir artışa neden oldu. Bu dalgalanmadan hemen önce, BSV 14 Ocak'ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 254 $ 'ı kırdı.

Bitcoin SV, Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, BTC, BSV, BCH, LTC, XRP, ETH

Daha da önemlisi, BSV en boğa sinyallerinden biri – Golden cross - geçiriyor. Golden cross, 50-DMA'nın 200-DMA'nın üzerine çıkmasıdır; tipik olarak, 200-DMA çoğu varlığın takip ettiği bir eğilimdir. Bir varlığın fiyatının, genellikle bir boğa döngüsü olduğunda 200-DMA'nın üzerinde olduğu ve golden crossun bu boğa döngüsünün başlangıcı olduğu söylenir.

Bu BSV için açık bir yükseliş endikasyonu. Ayrıca, kripto para önceki ATH'sini zaten ihlal etti, yani bir sonraki artış BSV sahipleri için daha avantajlı olacak. Bununla birlikte, fiyatın ralliden önce geçebileceği üç önemli seviye vardır. Birincisi 458 dolarlık direnç, yeni ATH ve geri kalan iki seviye bir tanesi 303 dolar ve sonraki destek 254 dolar.

İlk senaryo basit. BSV yükselmeye devam edecek ve 458 $ 'a karşı direnci vuracak, eğer başarılı bir şekilde kırabilirse, açık gökyüzü söz konusu. Bununla birlikte, direnç çok güçlü ve ayılar satın alma momentumunun üstesinden gelirse, ilk desteğin 303 $ 'lık bir yeniden test edilmesi ve olası bir long squeeze olacaktır. Bunu takiben, fiyat yeniden yükselecek ve 458 $ seviyesini tekrar test edecek.

Son derece aşağı yönlü bir senaryoda, fiyat 303 $ 'dan düşebilir ve desteği 254 $' dan test edebilir.

MACD göstergesi, alıcıların güçlü olduğunu ve özellikle son zamanlarda sıfır çizgisine gerilemesinin ardından yükseliş eğilimi gösterdiğini gösteriyor. RSI göstergesi momentumu mükemmel bir şekilde temsil eder, ancak mevcut konumu ile aşırı alım bölgesi arasında hala yeterli boşluk vardır. Bu, fiyatın 458 $ seviyesini yeniden test ettiği 1. senaryonun tezahürünü gösterebilir.

Sonuç

Bitcoin SV’nin meteorik yükselişi, tarihsel olarak arz şokunu simgeleyen ve böylece paranın değerini artıran hızlı yaklaşan yarılanma ilgili olabilir. Bununla birlikte, bu Bitcoin SV’nin 15 Kasım 2018 tarihinde Bitcoin Cash'teki çatalından bu yana ilk yarılanması. Bu nedenle, önümüzdeki günlerde BSV için daha fazla ters kaldığını varsaymak güvenli olabilir. Her durumda, 458 $ ve 303 $ seviyelerinin testi, fiyatın hedefini belirlemede çok önemlidir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ