Crypto.com Coin (CRO) bir yükseliş trendinde. Boğalar 10 Mayıs'ta agresif bir şekilde 20 günlük EMA'nın (0.06 dolar) altına düştü. Bu, düşük seviyelerde güçlü talep olduğunu göstermektedir.

Popüler Altcoin

Crypto.com Coin (CRO) bir yükseliş trendinde. Boğalar 10 Mayıs'ta agresif bir şekilde 20 günlük EMA'nın (0.06 dolar) altına düştü. Bu, düşük seviyelerde güçlü talep olduğunu göstermektedir.

Her iki hareketli ortalama da yükseliyor ve RSI 60 seviyesinin üzerinde işlem görüyor ve bu da boğaların kontrol altında olduğunu gösteriyor. Boğalar, CoinMarketCap'te 15. sıradaki kripto para birimini 0.0692 dolar 'ın üzerine çıkarabilirse, yükseliş eğiliminin devam etmesi muhtemeldir.

0.0736 dolar 'lık küçük bir direnç var, bunun üstünde momentumun yükselmesi muhtemel. Yukarı tarafta izlenmesi gereken ilk hedef 0.0787 dolar ve sonra 0.0816 dolar. Bu yükseliş görünümü 0.062 dolar 'ın altında bir kırılma ile reddedilecek.

4 saatlik grafik boğaların son seviyelerde 0,0692 dolar seviyesinden tekrar test etmeye çalıştıklarını gösteriyor. Ayılar bu seviyeyi agresif bir şekilde savunabilir, ancak boğalar CRO / USD kurunu yükseliş trend çizgisinin üzerinde tutabilirse, 0.0692 dolarlık bir kırılma olasılığı artar.

Bu nedenle, boğalar bir kırılmada long pozisyonlar başlatabilir ve 0.0692 dolar 'ın üzerinde kapanabilir (UTC saati). İlk stop loss seviyesi 0,061 dolar olarak belirlenebilir ve fiyat kuzeye doğru ilerledikçe daha yüksek olabilir.

Tersine, eğer fiyat 0.0692 dolar 'dan düşerse, yukarı trend çizgisine dalabilir. Yükseliş trend çizgisinden güçlü bir sıçrama, gücü işaret edecek ve düşük riskli bir satın alma fırsatı sunacaktır. Ancak, ayılar pariteyi yukarı yönlü trend çizgisinin altına düşürürse ve son düşük seviyeler 0.062 dolar 'a düşerse, kısa vadeli yükseliş eğilimi risk altında olabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ