Stellar Lumens (XLM) listemizde daha iyi bir performans ve güçlü bir yükseliş trendi içinde olduğu için bir yer buldu.

Popüler Altcoinde Sıçrama Bekleniyor

Stellar Lumens (XLM) listemizde daha iyi bir performans ve güçlü bir yükseliş trendi içinde olduğu için bir yer buldu. Güçlü bir yükseliş eğilimine sahip bir varlıktaki geri çekilme, daha düşük seviyelerde alım yapmayı kaçırmış olan yatırımcılara düşük riskli bir giriş fırsatı sunar.

CoinMarketCap'in 11. sıradaki kripto para birimi, 16 Nisan'dan bu yana 10 günlük EMA'nın altında kapanmadı. Bu, boğaların satın almadan önce daha derin bir düzeltme beklemediğini gösterdiği için büyük bir olumlu duruma işaret.

Şu anda, ayılar 0.076994 $'dan yön değiştirmeye çalışıyor. Fiyat 0.071 $'ın altına düşerse, 10 günlük EMA'ya (0.068 $) bir düşüş mümkündür. 10 günlük EMA'dan hemen çıkıldığında stop loss ile birlikte bir satın alma fırsatı bulabilirsiniz. Yukarı tarafta, hedef 0.08 $ ve üstünde 0.088777 $.

Tersine, eğer ayılar fiyatı 10 günlük EMA'nın altına düşürürse, 20 günlük SMA'ya (0.059 $) daha derin bir geri dönüş mümkün olacak.

4 saatlik grafik RSI'nın düşüş eğiliminde olduğunu gösteriyor ki bu da XLM / USD paritesinin ivme kaybettiğini gösteriyor.

Ayılar çifti yükseliş trendi çizgisinin altına düşürürse, 0.0673 $'a düşmek mümkün. Bu seviyeden güçlü bir sıçrama, gücü gösterecektir, ancak bu seviye bozulursa, geri çekilme 0.060 $'dan güçlü desteğe kadar uzayabilir.

0.060 $'lık güçlü bir sıçrama, yakın stop loss ile düşük riskli bir satın alma fırsatı sunabilir. Bununla birlikte, bu destek çatlarsa, zayıflığı gösterecek. Bu nedenle, yatırımcılar parite bir geri dönüş belirtisi gösterene ve bir kez daha yükseliş kurulumu oluşturana kadar 0,060 $'ın altındaki bir kırılmada long pozisyonlar başlatmaktan kaçınabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ