Tezos (XTZ) yükselen bir kanalda işlem görüyor ve bu da trendin yükseldiğini gösteriyor. Ancak, ayılar son birkaç gündür agresif bir şekilde 3 dolar seviyelerini savunuyorlar.

Popüler Altcoin

Tezos (XTZ) yükselen bir kanalda işlem görüyor ve bu da trendin yükseldiğini gösteriyor. Ancak, ayılar son birkaç gündür agresif bir şekilde 3 dolar seviyelerini savunuyorlar. Boğalar 29 ve 30 Nisan'da bu seviyenin üzerine çıkmış olsalar da, kırılma seviyesinde toplanamadılar.

9 Mayıs'ta, CoinMarketCap'in 10. sıradaki kripto para birimi 3 $ seviyesinin biraz altından döndü. Fiyat, 2,55 dolarlık güçlü desteğin altına düştükçe satışlar arttı.

Ayılar kanalın destek hattının altına düşmüş olsa da, kanalın altındaki fiyatı sürdüremediler. Şamdan üzerindeki uzun kuyruk, boğaların kanalın destek hattını agresif bir şekilde savunduğunu gösterir.

10 günlük EMA (2.72 $) düz döndü ve RSI orta noktanın hemen üzerine düştü, bu da boğalar ve ayılar arasında bir denge olduğunu gösteriyor. Boğalar fiyatı 2.55 doların üzerinde tutabilirse, bir satın alma fırsatı sunabilir.

XTZ / USD kuru, düşüşün en son ayağının % 50 ve% 61.8 Fibonacci düzelme seviyelerine karşılık gelen 2.6015 $ - 2.0686 $ bölgesinde dirençle karşı karşıya kalacak.

Fiyat bu direnç bölgesinden düşerse, 2,50 dolara ve bunun altında kanalın destek hattına gerileme söz konusu olabilir. Boğaların bu bölgeyi agresif bir şekilde savunması muhtemeldir. Fiyat bölgeden sekerse, yatırımcılara bir satın alma fırsatı sunabilir.

Bu ticaret için stop seviyeleri 2,20 $ 'ın biraz altında tutulabilir. Yukarı tarafta, 2.70 $ ve sonra 3 $ 'a bir ralli mümkündür. Yatırımcılar, fiyat yükseldikçe stop seviyelerini daha yükseğe çıkarabilirler.

Bir sonraki düşüş kanalın destek hattının altına düşerse ve 2.24 doların altına inerse, bu durumda yükseliş görünümü geçersiz kılınacak. Bu seviye kırılırsa, yeni bir satın alma kurulumu oluşana kadar long pozisyonlardan kaçınılabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ