Bugün yüzde 12,97 oranında pompaladıktan sonra XLM 0,0507 dolardan işlem görüyor ve daha yüksek bir seviyeye çıkıyor

Popüler Altcoin

Bugün yüzde 12,97 oranında pompaladıktan sonra XLM 0,0507 dolardan işlem görüyor ve daha yüksek bir seviyeye çıkıyor

Bugün yaklaşık yüzde 13 fiyat artışından sonra, XLM’in büyümesi yüzde 4,31 oranında düştü. Yine de, 13. sıradaki kripto para, bugün daha önce 0.049 $ 'dan yükselişe geçerek, 0.0507 $' dan işlem görüyor.

Analistler şimdi bu dijital varlığı izliyor ve yükseliş bahisleri yapıyorlar.

Analist 'Kripto Michael', XLM'nin ilgisini çeken kripto paralardan biri olduğunu söyledi. XLM / USD grafiğine bakarak, eğer varlık 0.0395 $ - 0.04 $ seviyesini geçerse, 0.075-0.088 $ 'a doğru long pozisyon düşünebilir dedi.

TradingView'den ‘Trading-Guru’, XLM / BTC grafiğinde beş gizli RSI yükseliş sapması olduğunu belirtti. İşte onun hakkında söyledikleri:

“Fiyatın birkaç yüksek düşüş yaptığını görebiliriz, aynı zamanda RSI birkaç düşük düşüş yapıyor. Bu, farklılığın genel bir yükseliş trendinde geçici bir geri çekilmenin sona erdiğini gösterdiği bir yükseliş devam modelidir. "

SDF 2,5 milyon XLM bağış programını başlattı

1 Nisan'da Stellar Geliştirme Vakfı CEO'su ve İcra Direktörü Denelle Dixon, SDF Twitter sayfasında kısa bir videoyla Stellar topluluğuna hitap etti. COVID-19 salgınıyla mücadele etmelerine yardımcı olmak için birkaç hayır kurumuna 2,5 milyon XLM vermek için bağış programının başladığını duyurdu.

 Dixon'un UNICEF de dahil olmak üzere videoda bahsettiği hayır kurumlarının her birine 100.000 XLM verilecek. Stellar topluluğunun üyelerini bu girişime katılmaya ve XLM'lerini bağışlamaya teşvik etti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ