Yakından takip edilen kripto stratejisti ve trader Michaël van de Poppe, altıncı en büyük kripto varlığının bir miktar ivme kazanmaya başladığını söyleyerek XRP'yi yakından izliyor.

Popüler Analist Aya Çıkabilir Dedi ve Bu Altcoin’e İşaret Etti

Yakından takip edilen kripto stratejisti ve trader Michaël van de Poppe, altıncı en büyük kripto varlığının bir miktar ivme kazanmaya başladığını söyleyerek XRP'yi yakından izliyor.

Yeni bir strateji oturumunda kripto analisti, 120.000 YouTube abonesine XRP'nin mevcut fiyatı olan 1.26 dolardan %46'lık bir ralli başlatabileceğini belirtti.

“XRP'ye baktığımızda, bu güzel [destek] düşüşü 1.06 dolardan yaşadığımızı görüyoruz. Ayrıca seviyeyi 1 $ civarında işaretledim çünkü bu çok iyi bir giriş noktası. Ancak 1,06 dolardaki çok önemli, önemli seviyenin burada destek sağladığını görebiliyoruz. Biraz konsolidasyon, yan hareketler ve büyük olasılıkla XRP için yukarı yönlü yeni bir kırılma yaşayacağız.”

Fibonacci uzatma aracını kullanan Van de Poppe, XRP için hedef fiyatın 1,85 dolar olduğunu ve bunun 2021'deki en yüksek seviyesi olan 1,96 dolara yakın olduğunu söylüyor.

Van de Poppe ayrıca Bitcoin çiftinde (XRP/BTC) XRP'ye bakıyor. Kripto analistine göre, XRP/BTC, mevcut değeri olan 0,000025 BTC veya 1,25 $ değerinden %140'lık bir dalgalanmayı ateşlemekten bir direnç uzakta. Bu durumda aya çıkabilir.

“Bu alana (0,000022 BTC veya 1,10 $) bir giriş yapmak istiyorsunuz. Durağınızı altına yerleştirmek istiyorsunuz. Ve büyük olasılıkla, 1,90 dolar değerindeki 0,000038 BTC'ye doğru bir sonraki itici harekete doğru tetiği çeken bir ara vereceğiz. Ve sonra aslında daha yüksek alçakları ve daha yüksek zirveleri arayacaksınız.

Bu aşamada, daha yüksek dipler yarattığımızı biliyoruz, ancak aslında bu zirveyi (0.000038 BTC) kırmak ve 0.00006 BTC (3.00 $) seviyesini hedeflemenin oldukça muhtemel olduğu yeni bir yüksek zirve yaratmak istiyorsunuz. ”

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ