Avustralya'da kriptoların benimsenmesi devam ediyor. DadShop.com.au'nun pazarlama direktörü tarafından şirketin müşterilerden kripto para kabul etmek istediğini duyurdu.

Popüler AU Dad Shop Noel İçin BTC, DOGE ve SHIB Kabul Edecek

Avustralya'da kriptoların benimsenmesi devam ediyor. DadShop.com.au'nun pazarlama direktörü tarafından şirketin müşterilerden kripto para kabul etmek istediğini duyurdu.

DogeCoin, Shiba Inu ve Bitcoin

DadShop, kripto alanına tamamen dalmadan önce 3 jetonla başlayacak. Mağazanın bir temsilcisine göre buna "Satoshi'nin Bitcoin'i, Twitter'ın DOGE'si ve zayıf SHIB" dahildir.

Bunun ne zaman olacağı belli olmasa da grup, 2022 Noel'i için bir çözüm bulmayı hedefliyor.

Sadece 'Benjamin' diyen şirketin pazarlama direktörü geçen hafta Crypto Coin Opps haber bloguna konuştu. AU Dad Shop'un, platform yükseltmelerini gerçekleştirmek için muhtemelen kripto para birimleri için bilinen bir tüccar işleme hizmetini kullanacağını belirtti.

Benimseme süreci hakkında "Büyük olasılıkla tüm ana akım kriptoları kabul etmek için BitPay gibi bir tüccar kullanacak" dedi.

Bu dükkan size tanıdık gelmiyorsa, Avustralya'nın babalar için en iyi hediyelik eşya dükkanlarından biridir. Izgara setleri ve bira aksesuarlarından komik şaka hediyelerine kadar uzanan trend ürünleri ile tanınır.

DadShop Beklenen Noel Hediye Fikirleri Listelerini Yayınladı

Avustralya hediyelik eşya dükkanından aylık yaklaşık 15.000 müşteri alışveriş yapıyor. Tatil sezonunda satışların artması bekleniyor.

Sitenin yakın zamanda "Noel hediyesi fikirleri" ile dolu bir blog yazısı eklemesi, tüm kullanıcılara mağazanın çevrimiçi mağazasına göz atmak için daha fazla neden verdi. DadShop'un profesyonel ekibi, 2022'de erkekler, kadınlar ve çocuklar için hediye fikirleri listesi hazırladı.

Ancak bu sıradan bir liste değil. Şirketin ürün stratejisti, neyin talep edildiğini ve alışveriş yapanların gelişen trendlerini öğrenmek için tüketici trendlerini üç ayda bir incelemek zorundadır. Ayrıca strateji rehberi, müşterilerin duygusal durumlarına değer katan yeni ve yenilikçi ürünler bulmalıdır.

Layman'ın terimleriyle, bu Noel hediyesi fikirleri listeleri okunmaya değer.

Avustralya'da Kripto Ekonomi

Dad Shop'un ön ofisi, Avustralya restoranlarının ve yiyecek dükkanlarının giderek daha fazla kripto kabul ettiğini fark ettikten sonra dijital para birimi konusunda ciddileşti. Henüz genel olarak normalleşmemiş olsa da, günlük toplumda fark edilir.

Avustralya ekonomisinin kriptolarla ilişkisinden sorumlu Pazarlama Başkanı Benjamin, "Avustralya yeni trendlere girmekte asla hızlı değildir ve kripto da bir istisna değildir" dedi.

Devam etti, “Sydney'deki giderek daha fazla popüler restoran, birkaç küçük perakendeciyle birlikte yavaş yavaş kripto ödemelerini benimsiyor. Hepimiz bunu fark ettik. Tek gereken, birkaç büyük perakende satış noktasının kriptoyu kabul etmesi ve yükselişe geçmesi.”

Şimdilik, DadShop.com.au sitesi, Noel için kripto satın almayla ilgili e-posta ve sosyal medya aracılığıyla sorguları alabilir. Mağaza, Bitpay veya başka bir işleme platformu sitelerinde yayına girdiğinde resmi bir basın açıklaması yayınlayacak.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ