Bitcoin Cash (BCH), 20 günlük EMA'da (243 dolar) dirençle karşı karşıya. Fiyat bu seviyeden düşerse, ayılar altcoini 200 dolara geri çekmeye çalışacaklar.

Popüler Bitcoin Forklarında Yön Nereye Doğru Evrilecek?

Bitcoin Cash (BCH), 20 günlük EMA'da (243 dolar) dirençle karşı karşıya. Fiyat bu seviyeden düşerse, ayılar altcoini 200 dolara geri çekmeye çalışacaklar.

Tersine, 20 günlük EMA'nın üzerinde bir kırılma, CoinMarketCap'te 5. sıradaki kripto para birimini 280.47 dolara çıkarabilir.

Yassı hareketli ortalamalar ve orta noktaya yakın RSI, arz ve talep arasında bir denge olduğunu göstermektedir. Bir sonraki trend hamlesinin sadece 280.47 dolarlık bir kırılma veya 200 $' ın altındaki bir kırılma ile başlaması muhtemeldir. O zamana kadar, BCH / USD çifti menzile bağlı kalacaktır.

Bitcoin SV'deki (BSV) sıçrama, 20 günlük EMA'ya (196 dolara) yakın durdu. Her iki hareketli ortalama da düz ve RSI orta noktanın hemen altında yer alıyor. Bu da arz ve talep arasında bir denge olduğunu gösteriyor. Fiyat 20 günlük EMA'dan düşerse, kartlarda 170 dolarlık bir yeniden test olacak.

Tersine, 20 günlük EMA'nın üzerinde bir kırılma, CoinMarketCap'te 6. sıradaki kripto para birimini 227 dolara taşıyabilir.

BSV / USD kuru iyi tanımlanmış bir aralıktadır. Bu nedenle, bir ticareti başlatmak için en iyi yer, desteğin yakınında satın almak ve direnişin yakınında satmaktır. Yeni bir trend hareketinin olası başlangıcını göstereceği için, kur aralıktan çıktıktan sonra başka bir olasılık açılabilir. O zamana kadar, traderlar dikkatle ticaret yapmalıdır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ