Bitcoin SV (BSV) son iki gündür 20 günlük EMA'nın (200 $) üzerinde işlem görüyor. Bu, boğaların düşüşleri satın aldığını ancak fiyatı düşüş trendi çizgisinin üzerine itemediğini, talebin daha yüksek seviyelerde kuruduğunu gösteriyor.

Bitcoin SV (BSV) son iki gündür 20 günlük EMA'nın (200 $) üzerinde işlem görüyor. Bu, boğaların düşüşleri satın aldığını ancak fiyatı düşüş trendi çizgisinin üzerine itemediğini, talebin daha yüksek seviyelerde kuruduğunu gösteriyor.20 günlük EMA'nın altında bir kırılma 187.16 $'a ve sonra 170 $'a düşebilir. Boğaların bu seviyeyi agresif bir şekilde savunması muhtemel.

CoinMarketCap'te 6. sırada yer alan kripto para birimi, son birkaç hafta boyunca 170-227 dolarlık geniş bir aralıkta işlem gördüğü için, 170 dolarlık bir düşüş düşük riskli bir satın alma fırsatı sunabilir.

Tersine, boğalar fiyatı düşüş trendi çizgisinin üzerine çıkarırsa, 227 dolara bir ralli mümkün. Bu seviyenin üzerinde, BSV / USD paritesinin ivme kazanması ve 284 $ seviyesine yükselmesi bekleniyor. Bu nedenle, 227 doların üzerinde bir kırılma da bir satın alma fırsatı sunabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ