Mayıs ayına doğru yaklaştığımıza bugünlerde popüler kripto para birimlerinde de beklentiler yavaş yavaş belirmeye başladı.

Mayıs ayına doğru yaklaştığımıza bugünlerde popüler kripto para birimlerinde de beklentiler yavaş yavaş belirmeye başladı. Ancak beklentilerin Amerika Merkez Bankası FED’in gölgesinde kalabileceğini belirtelim. Zira FED tarafında hem Mayıs hem de Haziran ayında faiz artışına kesin gözüyle bakılıyor.

0,7 dolarlık tarihi zirvesinden sonra Dogecoin için 0,1 ila 0,19 dolar seviyeleri yerini sağlamlaştırma seviyeleri oldu. Mayıs ayında Dogecoin için beklentiler ise 0,2 dolar seviyeleri. 0,17 dolar seviyelerini kırılması Dogecoin’e beklenti seviyelerinin kapısını açabilir. Düşüş odaklı hareket ise 0,12 dolara doğru bir gerilemeyi getirebilir.

Kripto para topluluğunun ve yatırımcılarının bir diğer takip edeceği kripto para birimi ise meme coin Shiba Inu. SHIB’in Mayıs ayında da token yakma faaliyetlerine devam etmesi bekleniyor. Shiba Inu için Mayıs ayı beklentilerinde 0,0003 dolar seviyesine doğru bir kırılma yer alıyor. Ancak Bitcoin’in hareketlerinden olumsuz etkilenen bir koin olarak Shiba Inu’da beklentilerin aksi oluşması durumunda 0,0002 doların kaçınılmaz olduğu vurgulanıyor.

Son olarak Avalanche fiyatına bakıldığında Bitcoin ile paralel hareketlerinin devam ettiğini görüyoruz. Nisan ayındaki zirve ile hareketli günlerin yaşandığı projede Mayıs ayı beklentileri üç haneli rakamlar seviyesinde yer alıyor. Öncelikle 100 dolar ve sonrasında 110 dolar seviyelerinin aşılması bekleniyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ