Bitcoin son zamanlarda yukarı doğru hareket ediyor. Bununla birlikte, BTCUSD'nin Teknik çizelgeleri bir Ayı piyasasına işaret ediyor ve fiyatlardaki düşüş birinin düşündüğünden daha kısa olabilir.

Bitcoin son zamanlarda yukarı doğru hareket ediyor. Bununla birlikte, BTCUSD'nin Teknik çizelgeleri bir Ayı piyasasına işaret ediyor ve fiyatlardaki düşüş birinin düşündüğünden daha kısa olabilir.

Bitcoin şu anda 7.377.38 $ 'dan işlem görüyor. Hareket son zamanlarda kripto para birimi için yukarı yönlü oldu. Bununla birlikte, BTCUSD'nin günlük grafiklerine daha yakından bakmak, bu yukarı doğru hareketle ilgili her şeyin fantezi olmadığını gösterir.

Dow Jones ve S&P 500, tek bir işlem gününde% 7'den fazla arttı. Bu artış, New York'taki yeni COVID-19 vakalarının sayısındaki düşüşten kaynaklandı. BTC  de % 7 arttı. Ancak, hisse senedi piyasalarındaki bu artış, hiçbir şekilde ekonominin istikrarlı olduğunun bir göstergesi değildir. ABD'li sağlık yetkilileri, pandemi nedeniyle ölüm sayısı açısından daha da kötüleşebileceği konusunda uyardılar.

Bitcoin madencileri için ödüllerin yarıya indirilmesi önümüzdeki 36 gün içinde gerçekleşecek. Bu, Bitcoin madenciliğini daha az ödüllendirir. Bu nedenle, Blockchain ile ilgili bazı önemli teknolojik yenilikler olmadıkça, Bitcoin çılgınlığı aynı olmayabilir.

Artık daha geniş bir arka plan perspektifine sahip olduğumuza göre, Bitcoin tekniklerine bakalım.


Günlük grafik Bitcoin'in daha yüksek seviyeler oluşturduğunu göstermektedir. Benzer şekilde, alçaklar da daha yüksek alçaklar oluşturmaktadır. Ancak, yükselme açısı alçaklar için yükseklerden çok daha diktir. Bu, Yükselen kama modelini temsil eder.

Alçaklara katılan hat, Ayılar'ın Boğalara üstün geldiğinin bir göstergesi olduğu için en yükseklere katılan çizgiden çok daha diktir.

 Bu nedenle Bitcoin'in birkaç analist tarafından bir Ayı pazarında olduğu iddia ediliyor. Ayı yükselen kamadan kopmak, desene girdiği miktarlardan daha yüksek hacimlerde işlem görmeyi gerektirir. Şu anda Bitcoin'de bir ticarete girmek çekici gibi görünse de, bir kişinin durma kaybını kontrol altına alması önemlidir. Bunun nedeni, bir düşüşün beklenenden daha erken olabilmesidir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ