TradingView üzerindeki bir dizi toplu teknik gösterge, Bitcoin (BTC) bir kez daha 7.000 doların altına düştüğü için satış sinyallerine işaret ediyor.

Popüler İndikatör Bitcoin İçin Satış Sinyali Verdi

TradingView üzerindeki bir dizi toplu teknik gösterge, Bitcoin (BTC) bir kez daha 7.000 doların altına düştüğü için satış sinyallerine işaret ediyor.

Hem Bitcoin hem de XRP, yayınlama sırasında günlük, haftalık ve aylık zaman dilimlerinde “satış” puanlarına sahiptir. TradingView, Ethereum'u (ETH) 1 günlük analizinde “satın alma” ve 1 haftalık ve 1 aylık pencerelerinde “satış” olarak derecelendiriyor.

Sosyal ticaret ağı, kripto varlıklarının nereye gidebileceğini tahmin etmek için osilatörler, hareketli ortalamalar ve pivotlar dahil olmak üzere analizi için bir dizi yöntemi birleştirir.

Bu arada, Bloomberg'deki analistler 7.500 $ seviyesinde ağır dirençle karşılaştıktan sonra BTC'nin ivme kaybettiği konusunda uyarıyorlar. Finansal çıkış, bir varlığın trendi, gücü ve momentumundaki değişiklikleri ortaya çıkarmak için tasarlanan hareketli ortalama yakınsama ıraksama (MACD) göstergesinin düşüşe yönelik başka bir hamle işaret ettiğini söylüyor.

Quantum Economics'ten yatırımcılara, portföy yöneticisine ve kripto analisti Mati Greenspan'a göre BTC son haftalarda nispeten istikrarlı. Uzun vadede uzayda yükselişini sürdürüyor.

 “[Bitcoin] son birkaç hafta içinde son derece istikrarlı kaldı ve grafiği uzaklaştırırsak oldukça rahatlatıcı bir şey görebiliriz. Borsaya benzer şekilde, şu anda ticaret yaptığı seviye, 2018 ve 2019 boyunca oldukça normal kabul edilecek bir seviyedir. Bu, sadece bir ay uzaklıktaki üçüncü yarılanmada gerçekleşiyor…Çok yakında, bir nesilde yalnızca bir ya da iki kez gelen fırsatlarla dolu olacağız. ”

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ