Popüler kripto para borsası Binace, Bitcoin SV'yi (BSV) önümüzdeki hafta başından sonra liste dışı edeceğini resmen açıkladı.

Popüler Kripto Para Borsası Binance, Bitcoin SV

Popüler kripto para borsası Binace, Bitcoin SV'yi (BSV) önümüzdeki hafta başından sonra liste dışı edeceğini resmen açıkladı. Haber, 15 Nisan'da firma tarafından yapılan resmi bir açıklamayla duyruldu.

Borsa, 22 Nisan itibariyle BSV için tüm işlem çiftlerinde işlem yapmayı durdurup sona erdireceğini belirtti. Binance, platformunda listelenen varlıkları beklediğimiz yüksek standart seviyesini karşılamaya devam ettiğinden emin olmak için” düzenli olarak incelediğini açıkladı ve derinlemesine bir inceleme yaparak, “bunun tüm kullanıcılarımızı en iyi şekilde koruduğuna inanıyoruz” diye belirtti.

Borsa, durum tespiti taleplerini, kripto'nun gelişiminin düzeyini, kalitesini ve bir kripto para birimini teslim etmeden önce göz önünde bulundurduğu faktörler arasında “etik olmayan / hileli davranışların kanıtlarını” listeledi.

Delist hareketi, Binance'in CEO'su Changpeng Zhao'dan sadece birkaç gün sonra geliyor. CZ BSV'nin yaratıcısının davranışına yanıt olarak BSV'yi delist edebileceğine dair bir uyarı tweet'i paylaşmıştı:

"Craig Wright Satoshi değil. Artık bu sh!t, delist!”

Daha önce bildirildiği gibi, Wright, Hodlnaut'un kimliği ile ilgili bilgi almak için BSV’de 5.000 ABD doları ödül vermişti. Kripto para topluluğu, silinmiş twitter kullanıcısına destek göstermek için #WeAreAllHodlonaut etiketini oluşturarak Twitter'da tepki gösterdi. Topluluk ayrıca, çeşitli borsalardan BSV'ye itiraz etmelerini isteyerek ve bir #DelistBSV hashtagini yaratarak CZ’nin uyarısına da destekledi.

Wright, anonim Twitter kullanıcısı tarafından kendisine sahtekar dediği ve yanlış bir şekilde Nakamoto olduğu iddia edildi.

Binance, bugün 24 saatlik saate göre yaklaşık 900 milyon dolarlık işlem görerek düzeltilmiş günlük işlem hacmine göre dünyanın en büyük dördüncü kripto borsasıdır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ