Coinbase kullanıcıların ana platformdaki hesaplarını Coinbase Wallet uygulamasına bağlamak içi bir güncelleme yayınlayacak

Popüler Kripto Para Borsası Ve Cüzdan Uygulaması Coinbase

Kripto para borsası ve cüzdan hizmeti olan Coinbase, 12 Mart'ta yaptığı bir duyuruya göre, kullanıcıların ana platformundaki hesaplarını Coinbase Wallet uygulamasına bağlamak için bir hizmet sundu.

Şirkete göre Coinbase Wallet, Coinbase.com olarak adlandırılan ana uygulamadan biraz farklı. Coinbase.com uygulamasında bir müşterinin kripto para birimleri ve özel anahtarları Coinbase tarafından saklanır. Coinbase Wallet'te ise kullanıcılar kendi özel şifreleriyle korunan kripto paralarını bizzat kendileri saklar.

Borsa, cüzdanın ana hesaptan cüzdana hızlı bir şekilde para transfer edilmesi için ana platformdaki hesaplara bağlanabileceğini açıkladı. yapılan açıklamaya göre, Coinbase Cüzdan uygulamasına gelecek olan güncelleme birkaç gün içerisinde yayınlanacak ve kullanıcılar yeni özelliği etkinleştirmeleri için uygulama üzerinden kullanıcılar bildirim alacaklar.

Coinbase yakın gelecekte müşterilerin cüzdanlarından ana hesaplarına kripto geri göndermelerine olanak tanıyacaklarını vaat 

Coinbase Wallet Şubat ayında cüzdan uygulamasına Bitcoin (BTC) ve Bitcoin Cash (BCH) için destek ekledi.

Son zamanlarda Coinbase, Blokchain istihbarat başlangıç Neutrino'yu 13.5 milyon dolara satın almasının ardından bir skandalın içerisine dahil olmuştu. Daha önce Neutrino’nun, hükümetlere ve kanun uygulayıcı kurumlara gözetim kabiliyeti sattığı iddia edilen Hacking Team’e bağlı olduğu iddia ediliyor.

Kripto para topluluğu #DeleteCoinbase (Coinbase’i Sil) etiketini başlattığında, kullanıcıları satın alım ve değişim ile ilgili ilişkilerini kesmeye çağırdı. Coinbase bu eleştirilere karşılık yalnızca Hacking Team’le bağlantısı bulunan Neutrino çalışanlarını kovdu.

Yakın zamanda çıkan diğer kripto para cüzdanları haberlerine bakacak olursak, büyük kripto para borsası Binance resmi cüzdanı olan Trust Wallet'e yakın zamanda kredi kartı alımları ve kripto varlığı XRP için destek ekledi. Dün başka bir kripto para cüzdanı olan Abra, daha önce yalnızca “sentetik bir varlık” olarak kriptoya maruz kalma özelliğini sunan doğal Ethereum (ETH) desteğini başlattı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ