SHIB fiyatı, bu hafta ikinci kez % 40.000'e yaklaşan yakım oranına rağmen düşüyor.

Popüler Memecoin’de Dev Yakım – Fiyat Ne Durumda?

SHIB fiyatı, bu hafta ikinci kez % 40.000'e yaklaşan yakım oranına rağmen düşüyor.

Shiba Inu’da Dev Yakım

Shiba Inu (SHIB) şu anda fiyatında hafif bir düşüş görüyor olabilir, ancak ağ gücünü tanımlayan diğer alanlarda benzersiz bir güç sergiliyor.

Piyasa değerine göre ikinci en büyük meme coin, sağlıklı bir ağın vitrini olan yakım oranında parabolik bir sonuç görüyor. SHIB yakma oranı neredeyse % 40.000.

Shibburn'den alınan verilere göre, Shiba Inu'nun yakma oranı son 24 saatte %3.8986,28 artış kaydetti. SHIB token yakma oranının bu hafta ikinci kez böylesine büyük bir büyüme görmesi büyük bir gelişme.

Shibburn Etkili bir şekilde, bu sefer ölü cüzdanlara 1,69 milyardan fazla SHIB tokeni gönderildi, bu rakam, haftanın başlarında yakılan iki milyar tokenden biraz daha düşük.

Tokenin yakılmasına yardımcı olan aktif cüzdan, şu anda yakılan toplam tokenların %95'inden fazlasından sorumlu.

SHIBA INU (SHIB) Nedir? İşte Tüm Detaylarıyla Kripto Para Birimi SHIB Coin

Yanma oranı, Shiba Inu ağının pozitifliğini belirlemede büyük bir role sahiptir; ancak, kaydedilen rakamların çoğu tek bir adresten oluştuğu için, ağın sağlığı sorgulanabilir görünüyor.

SHIB Fiyatı

Hafta boyunca kümülatif olarak % 75.000'i aşan bir yanma oranıyla, fiyat görünümü oldukça düşüş yönünde kaldı. Bu yazının yazıldığı sırada, SHIB tokeni son 24 saat içinde %0,74 düşüşle 0,000009954 $ fiyatla el değiştiriyor. Hafta boyunca, meme coin %3,43 düştü.

Dijital para birimi ekosisteminin geçen hafta kaydettiği düzensiz ralli ile SHIB, bu yıl için en iddialı hamlelerden biri olarak sınıflandırılan harekette aslında bir sıfır kaybetti. Shiba Inu'nun büyümesi yavaş olabilir, ancak ilk ortaya çıktığından beri büyük ölçüde tutarlı olduğunu söyleyebiliriz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ