Tether Hazinesi geçtiğimiz ay hiç olmadığı kadar yoğun geçti. Şimdi, bilinmeyen bir nedenden dolayı 220 Milyon USDT'yi yakmayı planlıyor.

Popüler Stablecoin 220 Milyon Dolarlık Token Yakacak

Tether Hazinesi geçtiğimiz ay hiç olmadığı kadar yoğun geçti. Şimdi, bilinmeyen bir nedenden dolayı 220 Milyon USDT'yi yakmayı planlıyor.

Tether Hazinesi son bir buçuk aydır stablecoin ihracını artırıyor. BeInCrypto'nun yakın zamanda bildirdiği gibi, en büyük stabilcoin sadece son 25 gün içinde 1 milyar doların üzerinde USDT ihraç etti. Bu şaşırtıcı bir miktar. Kendi şeffaflık raporuna göre, Tether'ın şu an itibariyle piyasa değeri 7,4 milyar dolara yakın.

Ancak, USDT'yi hızlanan bir oranda vermeye devam ediyor.

Tether gittikçe daha fazla USDT yayınlamaya devam ettikçe, Twitter'a yönelik eleştiriler daha yüksek hale geldi. Her Balina Uyarısı bildirimi artık Tether’in para basımının çok ileri gittiğini bulan eleştirmenlerle doludur. Bununla birlikte, Bitfinex CTO Paolo Ardoino onları görmezden gelmeye devam ediyor ve her zaman standart takip cevabını yayınlıyor: bunların hepsi sadece bir “envanter yenilemesi”.

İlginç bir şekilde, her "envanter yenilemesi" de aynı miktarda görünüyor: 120 milyon USD.

 Bu sabah Tether, 220 Milyon USDT yakacağını da açıkladı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ