Kredi kartları ile kripto para satın almak, trader'ların çoğunluğu için dijital varlıklar elde etmenin en basit yoludur. Simplex ekosisteminden yeni bir DAI-fiat ödeme kapısı geliyor.

Popüler Stablecoin Şimdi Simplex

Kredi kartları ile kripto satın almak, trader'ların çoğunluğu için dijital varlıklar elde etmenin en basit yoludur. Simplex ekosisteminden yeni bir DAI-fiat ödeme kapısı geliyor.

DAI, Maker DAO tarafından Ethereum (ETH) blok zincirinde yayınlanan ABD Dolarına sabitlenmiş bir stablecoindir. Şimdi, kullanıcılar Simplex tarafından yeni bir ödeme çözümü piyasaya çıktığından kredi kartlarıyla DAI’yı satın alabiliyor.

Kredi Kartlarıyla DAI Satın Alın

Kripto-fiat dövizleri alanına hitap eden AB lisanslı bir ödeme ekosistemi olan Simplex, en iyi altcoinlerle sorunsuz değişim deneyimi ile bilinir. Simplex kullanıcıları kredi kartlarıyla Tron (TRX), Cosmos (ATOM) ve Dash (DASH) kripto paralarını satın alabilirler. Şimdi, Maker DAO tarafından DAI stabilcoin bu lige katıldı.

Simplex çözümleri büyük kripto para birimi ticaret platformlarına entegre edilir, ör. Binance, KuCoin ve OKEx. Sonuç olarak, milyonlarca kullanıcı şimdi DeFi'deki en çok talep edilen stablecoini portföylerine ekleyebiliyor. Bu sistemde hem banka hem de kredi kartları kabul ediliyor.

Maker’ın Avrupa İş Geliştirme Temsilcisi Gustav Arentoft'a göre, bu ortaklık DAI kullanıcıları için şu şekilde anlamlıdır: endüstrinin en büyük oyuncularına erişimi olan basit bir rampa veriyor

Fonlar güvende

İsrail merkezli Simplex ekibi, hileli ters ibrazların kurbanlarını iade ettiği için birçok güvenlik özelliğine öncülük ediyor. Sahtekarlık önleme çözümleri, dolandırıcıların kullanıcıların fonlarına erişme şansı bırakmadan Yapay Zeka performansına dayanmaktadır.

 Çok sayıda merkezi olmayan finansal uygulamanın yakıtı olan DAI stablecoin, kullanıcı dostu bir çözümle benimsenmesini yükseltebilir. Kripto podcaster ve Bitcoin savunucusu Peter McCormack, son zamanlarda ortalama kripto sahibinin DAI'yi kullanmasının çok zor olduğunu vurguladı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ