Üüst düzey kripto YouTuber ve Bitcoin tüccarı Carl Eric Martin, Bitcoin fiyatının neden bu yıl 2020'nin sonuna kadar 20.000 dolara ulaşacağına ilişkin görüşünü paylaştı.

Popüler Yatırımcı Bitcoin İçin Yıl Sonu Bu Seviyelere İşaret Etti

Üüst düzey kripto YouTuber ve Bitcoin tüccarı Carl Eric Martin, Bitcoin fiyatının neden bu yıl 2020'nin sonuna kadar 20.000 dolara ulaşacağına ilişkin görüşünü paylaştı.

Şu anda, Bitcoin kayıplarının küçük bir kısmını geri kazanmıştır ve yazım sırasında, CoinMarketCap'in rakamlarına göre, lider kripto para birimi 8.000 doların biraz üzerinde işlem görmektedir.

‘BTC Enflasyonu İkiye İndirilecek’

Carl Eric Martin güçlü bir Bitcoin inananı ve 2020'nin sonunda BTC'nin en az 20.000 dolara yükseleceğini düşünüyor.

Martin, bunun ana sebebinin Mayıs ayında Bitcoin yarılanması olacağını söylüyor. Martin, yarılanma oranının çok önemli bir olay olduğunu iddia ediyor çünkü enflasyon oranlarını şu andaki oranın yarısına çekecek. Ve bu her dört yılda bir oluyor diyor. Böylece, Bitcoin başlangıçta enflasyona direnmek için yapıldı.

"Önceki Yarılanmalar Fiyatı Radikal Bir Şekilde Artırdı"

Bu üçüncü Bitcoin yarılanması ve önceki iki aydan sonra Martin, BTC fiyatının önemli bir ivme kazandığını söylüyor. Ancak, bu kez büyük kripto fiyatının yükseleceği anlamına gelmiyor, diye ekliyor.

Yarıya indirmeden önce ve sonra pazardan Bitcoin'e olan ilginin muazzam olacağını tahmin ediyor.

'Haziran 2020 İle İlgili Yükseliş Olacak'

Tüccar ayrıca, Haziran 2020'de özellikle yükselişten hemen sonraki ay olacağı için özellikle boğa durumunun  olduğunu söyledi. Bununla birlikte, fiyat artışı, ona göre, sadece yıl sonuna kadar gerçekleşebilir - BTC 20.000 dolara ulaşabilir.

Amiral para birimi 2020'nin sonunda veya 2021'in başında 20.000 dolara çarpmasa bile, o zamana kadar BTC'nin bugünkünden çok daha değerli olacağını söyledi.

Bitcoin'e karşı tutumu şöyle:

 “Bitcoin'in temelde oyun değiştirdiğine ve dünya ekonomisi ve aslında genel olarak dünya için büyük bir devrim olduğuna inanıyorum. Bu bir paradigma değişimi. ”

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ