Bu yazımızda sizlere Populous Coin (PPT) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve PPT Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Populous Coin (PPT) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi PPT Coin

Bu yazımızda sizlere Populous Coin (PPT) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve PPT Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Populous Coin (PPT) Nedir?

Populous, blockchain tabanlı bir fatura finansman platformudur. İndirimli faturaları kar için satın alan yatırımcılarla, anında nakit ödeme için faturalarını daha düşük fiyatlarla satmak isteyen kişi ve şirketleri birleştirmeyi amaçlamaktadır.

Platformda, fatura alıcıları birbirleriyle etkin bir şekilde rekabet eder, bu da satıcının faturaları için her zaman en yüksek teklifi almasını sağlar.

Bu fatura finansman sistemi, Ethereum blok zincirinde çalışır.

PPT tokenleri, platformda fatura satın almak için kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

PPT Kripto Para Nasıl Çalışır?

Bir şirket bir fatura gönderdiğinde, genellikle faturanın ödenmesi bitene kadar bir gecikme olur. Gecikme işletmeler için sorunlara neden olabilir. Ödeme almak için beklemeleri gerektiğinde, nakit akışları üzerinde baskı oluşturabilir. Buna fatura finansmanı denir. Populous, işletmelere faturaları gelene kadar finansman sağlamanın bir yolunu sağlamak için yola çıktı.

Populous'un arkasındaki fikir, katılımcılar arasında eşler arası ödünç verme ve ödünç alma sağlayan bir platform olacağıdır. Normal kredilerden farklı olarak, bu kısa vadeli borç verme, müşteri henüz ödeme yapmamış olsa bile, temel sermaye olarak yalnızca bekleyen faturalarla desteklenecektir. "Satacak" faturaları olanlar borç alanlar olurken, faturaları "satın alanlar" düzenlemede borç verenler/yatırımcılar olarak düşünülecektir. İşte burada Populous platform tokeni veya PPT devreye giriyor. Platformdaki yatırımcılar, BTC, ETH veya fiat için bir kripto borsasında işlem görebilen bu kripto para biriminde işlem yapmak için PPT kullanıyor.

Aynı zamanda, ana akım bankacılık sistemini atlayarak, katılımcılar kredilerinde aksi takdirde alacaklarından çok daha düşük ücret ve oranlar alabilirler. Bu Populous'a özgü bir avantaj değil. Diğer herhangi bir merkezi olmayan pazar yeri türü de aynı şeyi söyleyebilir. Ne olursa olsun, Populous'un kurulduğu zaman bu kadar popüler olmasının bir başka nedeni de bu. Platformun da katılmak için minimum bir gereksinimi yoktur.

Populous Projesi Ne Durumda

2018'den bu yana, Populous, ICO çılgınlığı kaybolduğunda yol kenarına düşen umut verici birçok projeden biri gibi görünüyor. Populous'in öldüğünü söylemek aşırı abartı olabilir, ancak PPT'nin yakın zamanda geri dönmeyeceği kesinlikle doğru. Fiyatlar şu anda yükselirken, projenin arkasında, onu değerli bir uzun vadeli yatırım yapmak için yeterli uzun vadeli popülerlik yok gibi görünüyor, özellikle de orada başka umut verici altcoin sıkıntısı olmadığı için.

Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ