BAE'de sınırsız kripto destekli premium Visa kartı bitcoinblack piyasaya sürüldü. Bitcoinblack, Visa'nın kabul edildiği 140'tan fazla ülkede kabul edilecektir. Bitcoinblack kartı yalnızca temel davetle alınabiliyor.

Premium Kripto

Dünyanın en büyük ödeme ağlarından biri olan Visa Inc, BAE'de 'bitcoinblack' adlı premium kripto destekli bir kredi kartını resmi olarak piyasaya sürdüklerini ve bu kartın dünya çapında maksimum harcama limiti olmaksızın kabul edileceğini duyurdu.

4 Temmuz'da Visa tarafından yayınlanan bir basın açıklamasına göre, bu VIP kripto kredi kartı dünya çapında yalnızca 10.000 üyeye sunulacak. Sınırsız harcama tesisi, sahibinin kriptosu tarafından güvence altına alınacaktır.

Kart, sahiplerinin bitcoinlerini ve diğer büyük kripto para birimlerini itibari para birimine çevirmelerine izin verecek ve üyeleri özel $SPND tokenlerinde %10'a varan ödüller alacak. SPND jetonları, bitcoinblack'in lüks aksesuarlar, arabalar, charter jet fırsatları, özel konak erişimi ve daha fazlasını içeren küratörlüğünde bir çevrimiçi butik olan Haute Living Luxury Marketplace'te kullanılabilir.

Bu kartın tasarımı 2021'de başladı ve piyasaya sürüldükten sonra, bitcoinblack'in resmi web sitesinde uygulanabilen yalnızca temel davetiyeyle alınabilir. Bitcoinblack CEO'su Prakash Chand, 2011'den beri kripto piyasasında yatırımcı olan 'deneyimli bir Bitcoiner' ve kripto ile çalışan bir kredi kartı için pazarda bir boşluk gördüğünde, bitcoinblack'i tanıtma fikri aklına geldi.

BAE'de bitcoinblack'in resmi lansmanı sırasında CEO Chand, "kriptoda inanılmaz zenginliğe sahip insanların kriptolarını kolayca harcayacak ve bunun için ödüllendirilecek bir yola ihtiyaçları olduğunu" fark ettiğini belirtti.

Bu nedenle, "Bitcoinblack, Visa'nın bulunduğu 140'tan fazla ülke de dahil olmak üzere dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar kriptolarını iş veya eğlence için kullanmak isteyen yüksek net değerli bireyler için mükemmel bir şekilde uygun olduğuna inandığı için bu premium kartı niş bir kitleye tanıttı."

Üyelerin tek yapması gereken, web uygulaması veya yakında çıkacak güvenli bitcoinblack cüzdan uygulaması aracılığıyla kriptolarını yükleyerek anında kriptolarını en iyi dönüşüm oranları ve yüksek limitlerle harcama yetkisine sahip oluyorlar.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ