Pundi X'ten yeni bir atak geldi.

Pundi X’in XPOS Kripto Ödeme Terminali Artık NewEgg

Blockchain ve kripto para birimi ödeme teknolojisi sağlayıcısı olan Pundi X, bugün XPOS kripto para birimi ödeme işleme çözümünün artık Kuzey Amerika'nın önde gelen teknoloji odaklı bir e-ticaret platformu olan NewEgg Business'ta mevcut olduğunu duyurdu.

Şimdiye kadar Pundi X, Ingenico A8, VeriFone X990 ile başarıyla entegre edildi ve Venezuela'daki Traki mağazalarıyla uygulandı. Pundi X ekibi konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanıyor:

“NewEgg’in ABD ve Kanada genelinde bulunan dağıtım tesislerinden yararlanarak, küçük işletme alıcılarına daha hızlı teslimat hizmeti sunarak daha iyi hizmet verebileceğiz. Bunun, ABD distribütörlerimizle birlikte Kuzey Amerika pazarındaki ayak izimizi genişletmemize yardımcı olabileceğini umuyoruz. Bu, XPOS'u bir e-ticaret platformunda listelemeye yönelik ilk girişim ve atılan ilk adımla, diğer olasılıkları keşfetmeyi ve daha fazla XPOS satıcısını blok zinciri işlemlerini herkes için kullanılabilir hale getirmeye davet ediyoruz. ”

 XPOS ödeme sisteminde şu anda listelenen 17'den fazla kripto para birimi ve dünya çapında 700.000'den fazla kayıtlı XWallet kullanıcısı var. Zincirleme ödemenin yakın zamanda güncellenen işlevi, XPOS'un, Coinbase Wallet, Trust Wallet, MEWConnect Wallet, Enjin, Exodus Wallet ve daha fazlası gibi özel cüzdanlardan ETH ve BNB'yi kabul etmesine izin veriyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ