Bu yazımızda sizlere metaverse odaklı bir proje olan Vulcan Forged projesini tanıtacak ve PYR Coin nedir sorusunun cevabını vereceğiz.

Bu yazımızda sizlere metaverse odaklı bir proje olan Vulcan Forged projesini tanıtacak ve PYR Coin nedir sorusunun cevabını vereceğiz.

Vulcan Forged Nedir?

VulcanForged projesine baktığımızda NFT pazarı ve blok zinciri oyun stüdyosu olarak hizmet sunan bir proje olduğunu görüyoruz. PYR Coin ise bu projenin kripto para birimi olarak öne çıkıyor.

Vulcan Forged 10’dan fazlamerkezsiz uygulama (Dapp) oyununa yer veriyor. Proje başarılı oyunlar geliştirmeyi ve bu oyunlara blok zinciri teknolojisini entegre etmeyi amaçlıyor.

Projenin NFT piyasası VeChain ağında en yoğun olarak kullanılan ikinci platform durumunda. Platformun en büyük özelliği işlem ücretlerinin olmaması. Bu durum platformun büyümesini daha da hızlandırıyor.

Kullanıcılar Vulcan Forged projesinde PYR Coin’i kullanarak arazi satın alabiliyor. Staking işlemi de yapabilen kullanıcılar hemen hemen yapacakları tüm işlemlerde PYR Coin’i kullanıyorlar.

Metaverse alanının gelişimi dikkate alındığında PYR Coin için ilerleyen zaman dilimlerinin fiyata olumlu yansıyabileceğini ifade edebiliriz. NFT projesini Vulcan Forged bu anlamda gelecek vaat ediyor olabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ