Planda 100.000 dolar kaybettikten sonra intihar eden bir adamla insanların milyonlar kaybettiği keşfedildi.

QAnon Etkileyicileri, Bir Kripto Ticaret Planında Takipçileri Milyonlarca Parayı Dolandırıyor

Planda 100.000 dolar kaybettikten sonra intihar eden bir adamla insanların milyonlar kaybettiği keşfedildi. WhipLash347/QSI'ye bağlı bir yatırım sohbetinin eski bir yöneticisi, Logical'a takipçilerini aldatmak için gerçek haberleri, resmi sayfaları ve bankaların açıklamalarını kullandıklarını açıkladı.

Mantıksal olarak bilinen bir grup veri bilimcisi ve geliştiricisi, bir soruşturmada, iki sözde QAnon etkileyicisinin takipçilerine milyonlarca dolara mal olan bir plana öncülük ettiğini ortaya çıkardı. Bu etkileyiciler, üyelere yıldız ağındaki haftalık küratörlüğünde etki alanları ve belirteçler listesi sağlamak için iki ayrı Telegram kanalı - WhipLash347 ve Quantum Stellar Initiative (QSI) kullanır. Ayrıca bu belirteçleri destekleyen bankalar, Fintech şirketleri vb. hakkında bilgi sağlarlar.

WhipLash347/QSI'ye bağlı bir yatırım sohbetinin eski bir yöneticisi, Logical'a takipçilerini aldatmak için gerçek haberleri, resmi sayfaları ve bankaların açıklamalarını kullandıklarını açıkladı. Ayrıca çoğu şirket, token oluşturdukları iddialarını yalanladı ve bu iddialardan uzaklaştı. Kripto para şirketi Pendulum kısa süre önce Tang'a token vermediğini söyledi.

Whiplash, vatansever türleri, Q takipçilerini, finansal Değiştirme Değeri meraklılarını ve benzerlerini hedefler. Güncel olayları, Q gönderilerini, şifreli saçmalıkları ve haberleri QSI bok paralarına bantlamak için kullanıyor.

Gizli askeri istihbarata erişimleri olduğunu iddia ediyorlar, dolayısıyla hangi varlığın iyi iş yapacağını biliyorlar. WhipLash347 kanalının 277.000 abonesi var ve QSI'nin 30.000 abonesi var. Ayrıca, 10.000'den fazla abonesi olan QSI için büyük bir merkezi sohbet var. Bu gruplar WhipLash347 ve PatriotQakes (Emily Tang) tarafından kontrol edilmektedir.

QAnon Etkileyicileri Elon Musk İle Bağları Olduğunu İddia Ediyor

WhipLash347, Tesla CEO'su Elon Musk, eski ABD Başkanı Donald Trump ve merhum John F. Kennedy ile yakın bağları olduğunu iddia etti. Soruşturma ayrıca Tang'ın takipçilerinin beyinlerini, uzaylıların UFO'lar ve "beyaz şapkalar" hakkında spekülasyonlar yaptıkları için kripto ticareti yapmalarını istediklerine dair yıkadığının keşfedilmesine yol açtı.

5D'ye dönüşene ve varlıkları bilincimizle takas edene kadar kendimizi kuantum finansal sisteme alıştırmak için bir rampa olarak. Bu ne kadar çılgınca?

Planda 100.000 dolar kaybettikten sonra intihar eden bir adamla insanların milyonlar kaybettiği keşfedildi. Grubun liderlerinden yanıt alma çabası verimsiz oldu, ancak "Cutter" olarak tanımlanan eski bir yatırımcı, şu anda WhipLash347'yi ifşa etmek için bir Twitter sayfası işletiyor ve gazetecilere şunları ifşa ediyor:

O WhipLash347'nin arkasındaki kişi, gerçek şirketlere bağlı olduğunu iddia eden sahte teknik incelemelerin yanı sıra, artık ölü etki alanlarına sahip büyük bir kripto listesi oluşturdu. O kadar çok coin'in gerçek yaratıcılarıyla konuştuk ki, sürekli olarak insanlara WhipLash'in boktan olduğunu söylemek zorunda olan taklit varlıklar aracılığıyla taklit ediyor.

Ayrıca, tüm bilgilerin gizlilik anlaşmaları kapsamında olduğunu belirtti. Bu, tüm bağlı kuruluşların "etkinlik" e kadar konuşmasına izin verilmediği anlamına gelir. Ayrıca soru soran herkesin QAnon etkileyicileri tarafından gruptan atıldığını açıkladı. Bu, ayrılanların yerine yeni insanlar katıldığı için grubu etkilemez.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ