Bu yazımızda sizlere QLC Chain Coin (QLC) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve QLC Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

QLC Chain Coin (QLC) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi QLC Coin

Bu yazımızda sizlere QLC Chain Coin (QLC) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve QLC Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

QLC Chain Coin (QLC) Nedir?

QLC Chain'in misyonu, "iletişim hizmetleri için merkezi olmayan ve güvenli bir altyapı oluşturmaktır".

Proje, blok kafes yapılı bir defter ve gömülü telekom hizmeti yetenekleriyle Hizmet Olarak Ağ ("NaaS") için bir kamu zinciri oluşturmayı amaçlıyor.

QLC Chain'in ilk uygulaması, küresel bir SMS faturalandırma sistemidir. Sistem, kurumsal kullanıcıların hizmet sağlayıcılarla SMS faturalandırması ve onay işlemlerini tamamlamasına ve zincir üzerinde mesaj günlüğünü kaydetmesine olanak tanır.

QLC Zinciri, blok zincirine dahil edilen hem Delegated Proof-of-Stake (DPoS) hem de Proof-of-Work algoritmaları ile hibrit bir konsensüs protokolü kullanır.

Proje ayrıca çift tokenli bir sisteme dayanıyor. QLC tokeni, stake için kullanılır ve tüm ağ hizmetleri için yakıt olarak kullanılacak olan QGAS'ı oluşturmak için QLC'yi tutmanız gerekir.

Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ