Web3.0 ve metaverse her yerde konuşuluyor.

Quik.com, Tek Seferlik Nane Ücretiyle Nokta Metaverse Alan Adlarını Yayınladı

Web3.0 ve metaverse her yerde konuşuluyor. Tüm nişlerdeki içerik ve bugün interneti çalıştıran teknolojinin eksiksiz evrimi için bir altın madeni. Metaverse, eğlencenin işleyişinde gerçekten büyük bir değişiklik getirmeyi vaat ediyor. Oyunlar hakkında konuşalım. Artık düz ekranda 2B veya 3B karakterler değil. Metaverse, her anı sanal gerçeklikte yaşamanızı mümkün kılar. Hareket algılama ve uygun donanıma dayalı olarak biraz daha ileri götüren meta veri deposu, sanal nesneleri ve hareketleri hissetmenin bile mümkün olduğu uygulamalara sahiptir.

Metaverse, her tür niş için eksiksiz bir fütüristik eğlence paketi sunar. Uygulamaları eğlencede bitmiyor. Eğitim, iş, eğitim ve bilgi teslimini gerektiren hemen hemen her niş, bilgiyi daha gelişmiş ve gözlemlenebilir bir şekilde sunmak için meta veri deposunu kullanabilir. Peki, tüm bunları sunuyorsa, neden henüz ana akım değil? Meta veri deposu hala emekleme aşamasında ve bu nedenle her yerde uygulanmadı, ancak meta verinin normalleştirilmiş günlük bir şey olması çok uzak değil. Quik.com'da bir NFT alan adı basarak bu dünyaya adım atmanız için bir yol var. Nasıl? Öğrenmek için okumaya devam edin.

 Quik.com'da Metaverse Alan Adları

Quik.com, kripto alan adları olarak da bilinen çeşitli NFT alan adları sunar. Bunlar, üçüncü bir tarafın müdahalesi olmadan bireylerin sahip olabileceği ve kullanılabilecek dijital varlıklar olarak çalışan merkezi olmayan alan adlarıdır. .metaverse, Ethereum blok zincirine dayalı bir TLD'dir ve buna bağlı alanlar, metaverse NFT alan adları olarak bilinir. Quik.com'da en sevdiğiniz metaverse NFT alan adları var ve işte bunlardan birini nasıl alacağınız.

Quik.com'u Ziyaret Edin

Kendiniz için bir.metaverse alan adı oluşturmak için metamask'ınızı veya güven cüzdanınızı Quik.com'a bağlayın. Bundan sonra ideal meta veri deposu alan adını aramaya başlayabilirsiniz. Varsa, cüzdanınızdaki işlemi onaylamak için nane düğmesine tıklamanız ve ekrandaki adımları izlemeniz yeterlidir. Erişilemezse, Quik.com'un P2P çözümünü kullanarak mevcut sahibinden satın alabilirsiniz.

Meta veri deposu alan adına, bastıktan sonra sahip olursunuz veya satmaya karar verene kadar kendiniz satın alırsınız. Ekstra veya yenileme ücreti yoktur. Diğer herhangi bir dijital varlık gibi, bir bitcoin cüzdanında saklanabilir. .metaverse alan adınız, merkezi olmayan web sitelerini barındırmak ve bir kripto cüzdan adresi olarak kullanılabilir.

Bu, Quik.com ekosisteminin bir parçası olarak Quik krom uzantısını yayınladıktan sonra mümkün olacaktır. Bu, kullanıcılarının merkezi olmayan web sitelerini NFT alan adlarında barındırmasına izin vermek için IPFS'yi kullanacak.

Quik.com'u Kullanan Meta Veri Deposu Etki Alanları Uygulamaları

Meta veri deposu alan adları şu anda Quik.com'da satın alınabilir, basılabilir ve satılabilir. NFT alan adları, meta veri deposunda çeşitli şekillerde de kullanılabilir. Hala eklenecek çok şey olmasına rağmen, Quik.com ekosistemi geliştikçe iyileştirme görülecektir.

Quik.com'un krom eklentisi yayınlandığında, başlıca uygulamalar, varsayılan kripto cüzdan adreslerini NFT alan adlarıyla değiştirmek ve IPFS kullanan merkezi olmayan web sitelerini barındırmak olacaktır.

Metaverse henüz emekleme aşamasında olduğundan, keşfedilecek ve keşfedilecek çok şey var ve Quik.com dolaşmaya hazır.

Bildiğimiz metaverse, tek bir tanımla tek bir varlık olarak mevcut değildir. Geniş bir tanımı vardır ve herhangi bir zamanda kavrayabileceğimizden çok daha fazlasını içerir. Teknoloji baş döndürücü bir hızla ilerliyor ve her gün yeni bir şey öğreniyor ve uyguluyoruz.

Quik.com, meta veri deposu alan adlarını kaydetmenize izin vererek size meta veri deposunun bir parçasına sahip olma şansı verir. Yeni teknolojiye girmek için en iyi zaman, henüz emekleme döneminde olduğu ve meta veri deposu henüz yeni başladığı için, bundan daha iyi bir zaman olabilir mi? Şimdi Quik.com'dan bir .metaverse alan adı almanın tam zamanı!

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ