Bu yazımızda sizlere Raiden Network (RDN) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve RDN Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Raiden Network (RDN) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi RDN Coin

Bu yazımızda sizlere Raiden Network (RDN) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve RDN Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Raiden Network (RDN) Nedir?

Raiden Network, Ethereum blok zincirinde ERC20 uyumlu token transferleri gerçekleştirmek için ortaya çıkan zincir dışı bir ölçeklendirme çözümüdür.

Bitcoin'deki Lightning Network'e benzer şekilde Raiden Network, küresel consensusa ihtiyaç duymadan katılımcılar arasında Ethereum üzerindeki tokenlerin güvenli transferine izin veriyor. Bu, önceden ayarlanmış zincir üstü mevduatlarla tamamen teminatlandırılmış, bakiye kanıtları olarak adlandırılan dijital olarak imzalanmış ve kilitli transferler kullanılarak elde ediliyo.

Ödeme kanalları, transferlerinin net toplamı yatırılan tokenleri aşmadığı sürece, iki katılımcı arasında pratik olarak sınırsız, çift yönlü transferlere izin veriyor. Bu transferler, bir defalık zincir üzerinde oluşturma ve kanalın nihai olarak kapanması dışında, gerçek blok zincirinin kendisinin herhangi bir katılımı olmadan anında gerçekleştirilebilir.

RDN tokeni, µRaiden üzerindeki mikro ödeme kanallarında kullanılabiliyor.

Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ