Tron Vakfı ekosistemine daha fazla kullanıcı çekmeye çalışırken Justin Sun Ethereum geliştiricilerini Tron’a katılmaya davet ediyor

Rakipleri Çok İyi Değilken, Tron Yeni Kilometre Taşlarına Sahip

Tron, DigiByte'ın Poloniex'ten delist edildiği son olaydan sonra yeni kilometre taşlarını bildirirken, bazı DGB topluluğu Tron CEO'su Justin Sun'ı delist etmenin nedeni olarak suçluyor.

Tron’daki Toplam Kullanıcı Hesabı Sayısı 100.000’den Fazla

Twitter'daki resmi Tron hesabı, Tronscan tarafından sağlanan verileri aktarırken, son iki haftanın Tron kullanıcı hesaplarında önemli bir artış olduğunu ifade ediyor.

Tron Vakfı, daha fazla kullanıcı ve geliştiriciyi kendisine katılmaya davet ediyor. Bu, son zamanlarda Justin Sun’ın Ethereum geliştirici ekiplerini Tron’a katılmaya etmeye davet ettiği tweet’iyle aynı zaman denk geliyor.

Tweet, gelecek yıl Ethereum Vakfı'nın genç projelerden başlayan iç ekipleri için artık fon vermeyi kesmeyi planladığı haberlerine bir cevap olarak geldi.

Geçen Hafta Tron'a Daha Fazla dApp Eklendi

Son yedi gün boyunca, Tron zincirinde yapılan dApp miktarı 636'dan 643'e yükselmiş durumda. Tron, diğer blok zincirleriyle karşılaştırıldığında, Ethereum ve EOS varsayımıyla ağın en yüksek hızda büyüdüğünü iddia etmekte.

Son zamanlarda TRON, Circle tarafından açılan Poloniex ticaret platformu TRXMarket dex'i satın aldı ve PoloniDEX olarak değiştirdi. Şimdi, tüm Tron tabanlı varlıkları ücretsiz olarak eklemek istiyor.

Tron’un Rakipleri Nasıl?

Ethereum

8 Aralık'ta, Ethereum uzun zamandır beklenen İstanbul hard forkunu tamamaladı.Birçok kimse mevcut zorlukları ölçeklendirilebilirlikle çözdüğünü ve bunu proof of Stake algoritmasına doğru ittiğini düşünüyor.

Analistler, ETH fiyatının gelecek yılın Haziran ayından sonra yaklaşık 423 $ seviyesine yükselmesini bekliyorlar.

EOS

Kasım ayının başından bu yana, EOS zinciri (veya daha doğrusu kullanıcıları), EIDOS dApp airdropunun yol açtığı tıkanıklıktan muzdarip durumda ve işlem ücretleri çok yüksek. Artık, kullanıcıların işlem yapabilmesi için en az 100 EOS hesabına sahip olması gerekiyor.

Ayrıca, Weiss Ratings ajansı EOS tekno puanını B'den C'ye düşürdü.

Yine de Justin Sun, CCID’in 15. küresel kamu blok zinciri teknoloji değerlendirme endeksine göre Tron’un Ethereum ve EOS’dan sonra üçüncü olduğunu bildirdi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ