Snoop Dogg, sanal oyun dünyası Sandbox ile ortak olduğunu açıkladı.

Snoop Dogg, sanal oyun dünyası  Sandbox ile ortak olduğunu açıkladı. Amerikalı rapçi Sandbox'taki malikanesini yeniden yaratıyor ve yeni NFT koleksiyonunu piyasaya sürecek.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

Ünlü Amerikalı rapçi, medya kişiliği, aktör, söz yazarı ve iş adamı Snoop Dogg, The Sandbox adlı mantarsız token (NFT) metaverse projesiyle ortak olduğunu duyurdu. Sandbox, insanların Ethereum (ETH) üzerinde NFT'ler ve oyun deneyimleri oluşturabileceği, paylaşabileceği ve bunlardan para kazanabileceği bir oyun ekosistemi olduğunu ifade etti.

Snoop, Sandbox Metaverse'deki Malikanesini Yeniden Yaratacak

Snoop Dogg, NFT oyununu daha da ileriye götürüyor ve Sandbox ile ortaklık, siyah Amerikalı rapçinin Sandbox Metaverse'deki malikanesini yeniden yaratacağı anlamına geliyor. Bu, oyuncuların Snoop partilerini ve konserlerini deneyimleyebilecekleri ve hatta Snoop Dogg rolünü oynayabilecekleri anlamına geliyor. Ayrıca Doggfather, bir NFT koleksiyonu ve sınırlı bir 'Snoop Dogg Private Party Pass' lansmanı yapıyor. Birçok sanatçı artık izleyicilerine yeni bir yolla ulaşmak için NFT'lere yöneliyor. Daha önce, Snoop bir albüm çıkarmıştı ve kripto parayla ödeme almıştı.

Amerikalı Rapçi, Hayranlarıyla Yeni Bir Şekilde Bağlantı Kurmak İstiyor

Sandbox Virtual'ın CEO'su ve kurucu ortağı Arthur Madrid, “Herkesin kendi sanal deneyimlerini yaratmaktan ve paylaşmaktan keyif alacağı bir eğlence geleceğini inşa ediyoruz,” dedi, “Sandbox, Snoop Dogg ile ikonik kültürü getiriyor ve geliştiriyor. NFT'ler ve sanal deneyimlerle yenilik yoluyla. Snoop's LAND, merkezi olmayan bir yapıya sahiptir; Yaratıcı dehasıyla gelişmek için %100 ona ait.” Amerikalı pop yıldızı, "Her zaman hayranlarla bağlantı kurmanın yeni yollarını arıyorum ve The Sandbox'ta yarattığımız şey sanal Hangout'ların, NFT'nin ve özel konserlerin geleceğidir" dedi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ