Bu yazımızda sizlere Rapids (RPD) Nedir? sorusunun cevabını verip RPD Coin hakkında bilgiler vereceğiz.

Rapids (RPD) Nedir? İşte Ayrıntılarıyla RPD Token

Bu yazımızda sizlere Rapids (RPD) Nedir? sorusunun cevabını verip RPD Coin hakkında bilgiler vereceğiz.

Rapids (RPD) Nedir?  

Son yıllarda sosyal ağlar olağanüstü bir şekilde büyüdü. İnsanlar zamanlarının çoğunu çevrimiçi olarak arkadaşlarıyla, akrabalarıyla konuşarak ve yeni insanlarla tanışarak geçirirler. Peki ya blockchain ile sosyal medyayı entegre edebilseydiniz? Rapids (RPD) ile arkadaşlarınıza beğeni vermek yerine tüyolar vermeye ne dersiniz?

Rapids Coin (RPD), Sosyal Ağ platformlarında kripto para birimlerini uygulayan açık kaynaklı bir blockchain projesidir. Rapids Coin kullanılarak çevrimiçi herhangi bir işlem verimli, ekonomik ve neredeyse zahmetsiz bir şekilde tamamlanabilir, en büyük önem olarak kullanıcı deneyimine odaklanarak, çevrimiçi gerçekleştirmek için en basit eylem olan kripto para birimi gönderme deneyimini yapmaya çalışır.

Kripto para birimi Rapids'in amacı, kullanıcı dostu olmak ve blockchain'i sosyal medya ile entegre etmektir. Rapids ekibi, bunu Rapid'in Blockchain'inde gizlenmiş bütün bir platform oluşturarak yapmayı planlıyor. Bu şunları içerecektir:

Rapidswap protokolü - Rapids için fiat para birimini takas etmenin veya Rapids'i fiat para biriminden elde etmenin bir yolunu sağlar.

Web Tarayıcı Widget'ları — kullanıcının çevrimiçi ortamlarda Rapids ile etkileşime girmesine izin verir.

Mobil uygulama - Mobil cihazlarda aynı işlevleri gerçekleştirin - Sosyal Medyada Rapids ile işlem yapın ve mobil özellikli cüzdanda Rapids'i tutun.

Visa Banka Kartı - Visa Banka Kartlarının Rapids Kullanıcılarına verilmesi, kullanıcının hesabında Rapids'i tutması şartıyla ücretsiz olacaktır.

Kripto para biriminin özellikleri

  • İsim: Rapids Coin
  • Sembol: RPD
  • Tür: %30 PoS ve %60 Ana Node’lar
  • Algoritma: Kuark
  • Toplam Arz: 35 Milyar
  • MN Teminatı: 10.000.000 RPD

Cüzdanlarda, Mac, Linux ve Windows'ta bulunurlar, bu da kullanımı çok kolaylaştırır. Ayrıca, paraları topluluğa dağıtmak için çeşitli eğlenceli yollar sağlayan Telegram cüzdanına sahiptir.

Rapids  1'den 10'a kadar bir ölçekte RPD incelemesi 10'dur. Sosyal medya entegrasyonu çalışmalarıyla ilgili amacını iyi bir şekilde yerine getiriyor. Telegram için bahşiş botu, dikkatli olduklarını gösteren küçük ama önemli bir adımdı. sosyal medya alanı Ekip proje üzerinde sıkı çalışıyor. Neredeyse her gün yeni bir ortaklık ve para biriminin aradığı amacı destekleyen yeni bir şey.

Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ