Kripto para dünyasında kimi zaman gerçekleşen gelişmeler gibi güdeme düşüyor.

Kripto para dünyasında kimi zaman gerçekleşen gelişmeler gibi güdeme düşüyor. Atılan her adım sonrası oluşan heyecan ise yeni bir coşkuyu uyandırıyor. Bu coşku bir sonraki coşkuya kadar devam ediyor. Yani kripto para dünyasında bir coşkunun süresi yeni bir coşkunun oluşmasına kadar. Coşku, coşkuyu doğuruyor.

Son oluşan coşkunun sebebi ise Reddit. Bilindiği üzere Reddit dünyanın en büyük sosyal ağlarından biri. Reddit şimdi attığı son hamle ile platformuna Ethereum tabanlı NFT’leri dahil etmiş durumda.

Reddit dört NFT’yi her birini 400 bin dolara sattı. Hamle sadece bu kadarı ile sınırlı da değildi. Redit kullanıcılar için kendi NFT’lerini avatar olarak kullanabilme seçeneğini de ekledi.

Her kullanıcı bu yeni işleri Reddit profil sayfasında görebiliyor. Platformda bulunan son derece sınırlı sayıdaki NFT’ler, kimi uzmanlara göre NFT’lerin entegrasyonu neticesinde Reddit’te bunların nasıl çalışacağını görmek için bir test olarak görülüyor.

Reddit’te herhangi bir NFT’yi kullanabilmeniz için Ethereum cüzdanı Metamask’ı platforma bağlamanız gerekiyor. Reddit bu özelliği vurgulamak ve kullanıcıların daha fazla dikkatini çekmek için bu işleve dikkat çekiyor.

Reddit’in bu hamlesi NFT’leri daha fazla popüler hale getirecek. Kuşkusuz  metamask’in de bağlanıyor olması Ethereum için bir avantaj anlamına geliyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ