7 Mart'ta Horizon Blockchain Games, Reddit'in kurucu ortağı Alexis Ohanian'ın kurduğu yatırım şirketi olan Initialized Capital liderliğindeki 5 milyon dolarlık fon toplama turunu başarıyla tamamladığını açıkladı.

Reddit Kurucu Ortağından Blockchain Oyun Geliştiricisi Hamlesi Geldi – İşte Ayrıntılar

7 Mart'ta Horizon Blockchain Games, Reddit'in kurucu ortağı Alexis Ohanian'ın kurduğu yatırım şirketi olan Initialized Capital liderliğindeki 5 milyon dolarlık fon toplama turunu başarıyla tamamladığını açıkladı. Artış, Horizon’un blockchain tabanlı kart oyunu SkyWeaver'ın piyasaya sürülmesinden önce geliyor.

Blog gönderisinde Horizon Blockchain Games kurucu ortağı Peter Kieltyka, fonların şirketin ilk oyunu olan SkyWeaver'ı pazara sunmak için kullanılacağını belirtti.

Söz konusu fon, mevcut ortaklar Polychain, Dijital Para Grubu ve Polychain'e ek olarak yeni yatırımcılar ConsenSys, Regah Ventures ve CMT Digital'in katkılarını içeriyor.

Kieltyka, Horizon'un şu anda 24 tam zamanlı üyeden oluşan bir ekibe sahip olduğunu da sözlerine ekledi.

SkyWeaver 100.000 Test Oyuncusunu Çekiyor

Kieltyka, SkyWeaver'ın özel beta lansmanının şu anda 12.000 test oyuncusuna sahip olduğunu ve 90.000'den fazla oyuncunun oyuna erişimi beklediğini belirtiyor.

Horizon'un, oyunu dengelemeye ve kullanıcı arayüzünü geliştirmeye ve Ethereum test ağında kart ticareti için pazarlarını test etmeye odaklandığını belirtti.

Özel beta şu anda SkyWeaver sezon öncesi ev sahipliği yapıyor ve oyuncuların oyun içinde, alım satım veya satılabilecek ödüller kazanmak için yarışacakları alan sunuyor.

Gönderi, projenin Discord üyelerinin erken beta erişimi alabileceğini ekliyor. Başlatıldığında, ücretsiz oyun PC, Mac, iOS ve Android tarafından desteklenecek.

ERC-1155, Blockchain Oyunları İçin Giderek Daha Fazla Kabul Görüyor

SkyWalker, kartları Ethereum blockchain'de yayınlanan misli olmayan tokenlar (NFT'ler) için bir standart olan ERC-1155 tokenları olarak tokenize ediyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ