Reddit'e bir blockchain tabanlı puan sisteminin tasarım uygulaması gönderildi. Kripto para birimi nihayet yolda gibi görünüyor.

Reddit Nihayet Kripto Para Ekliyor

Reddit'e bir blockchain tabanlı puan sisteminin tasarım uygulaması gönderildi. Kripto para birimi nihayet yolda gibi görünüyor.

Tartışma forumu Reddit, bir Redditor tarafından yayınlanan bir videoya göre, bir blockchain üzerinde çalışan bir puan sistemi kuruyor gibi görünüyor.

Profiline göre, videoyu dün sansüre dayanıklı web siteleri oluşturan Unstoppable Domains bir topluluk yöneticisi olan Redditor MagoCrypto oluşturdu. Sistemin beta uygulamasını gösteriyor gibi görünüyor.

Ana özellik, kullanıcının puan toplayabileceği bir kripto para cüzdanıdır. Ancak her kullanıcının puanlarını görebilecekleri kendi blockchain adresi olacaktır.

Unstoppable Domains, 'Sansürsüz' Web İçin Tarayıcıyı Başlattı

Dot kripto yapabileceğinizde kimin dot-com'a ihtiyacı var? Merkezi olmayan web siteleri için bir etki alanı kaydı olan Unstoppable Domains, artık eşler arası ağlar kullanan siteler için kendi tarayıcısına sahiptir.

Bu noktaların bir miktar değeri olacağı anlaşılıyor. Sık sorulan sorularda "Devrilme ve Transferler" adlı bir bölüm vardır. Bu, puanların diğer Redditor'lara gönderilebileceğini ve muhtemelen kripto para birimi olarak değere sahip olacağını göstermektedir. Bu noktaların Reddit uygulamasının dışına gönderilip gönderilemeyeceği belirsizdir.

Puanların Reddit ekosisteminde daha ileri işlevlere sahip olması mümkündür. Diğer sorular, Reddit'in gelişimine katkıda bulunmak için kullanılabileceklerini ima eden üyelikleri ve oylamayı içerir.

 Reddit, kripto para birimi projeleri için uzun zamandır popüler bir bilgi kaynağıdır. 1.4 milyon üyeye sahip r / Bitcoin ve 994.000 ile r / Cryptocurrency ile birçok kripto topluluğuna ev sahipliği yapıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ