Bir ABD bülten tahtası sosyal haber sitesi olan Reddit, Ethereum (ETH) ile uyumlu, değiştirilemez tokenler (NFT'ler) için bir pazaryeri başlattı.

Reddit Yakında NFT Koleksiyonunu Piyasaya Sürüyor

Bir ABD bülten tahtası sosyal haber sitesi olan Reddit, Ethereum (ETH) ile uyumlu, değiştirilemez tokenler (NFT'ler) için bir pazaryeri başlattı.

Sosyal medya platformları c5rypto işlemlerini hızlandırırken, Reddit Perşembe günü kullanıcıların sabit bir fiyat karşılığında blok zinciri tabanlı avatarları satın alabilecekleri bir NFT pazaryeri başlattı.

Yapabiliyorken onları yakalayın! Koleksiyon Avatarları, Reddit'in en tutkulu sanatçılarından bazıları tarafından tasarlanan sınırlı sayıda kreasyonlardır.

r/CollectibleAvatars'a katılarak erken erişim için kaydolun: https://t.co/sxF1OOohvH #RedditCollectibles pic.twitter.com/XtwaDqNC4u

— Reddit (@Reddit) 7 Temmuz 2022

Kredi veya banka kartıyla dijital varlıklar olmadan satın alınabilen avatarlar, 9,99 ile 99,99 ABD Doları arasında değişiyor ve özelleştirilebilir bir profil resmi olarak kullanılabiliyor.

NFT karşılaştırılamaz token  pazarı, iki yıl önce piyasaya sürülen Reddit'in önceki avatar oluşturucusunda genişlemelidir. Reddit duyurusuna göre, yeni NFT özellikleri, kullanıcılara herhangi bir avatar oluşturma ve sanatlarından yararlanma lisansı verecek.

Şirket, "Koleksiyon avatarları, bağımsız sanatçılar tarafından yapılan sınırlı sayıda avatarlardır" dedi. "Birisi Koleksiyon Avatarını Reddit'te avatarı olarak ayarlarsa, avatar donanımını diğer Reddit avatar donanımı ve aksesuarlarıyla karıştırıp eşleştirebilir ve yorumlardaki profil resimlerinin ışık benzeri bir etkisi olacaktır."

Şirket, sanatın Reddit'te ve dışında kullanılabileceğini söylüyor. Reddit, Koleksiyon avatarlarının önümüzdeki haftalarda herkes tarafından kullanılabileceğini söylüyor. Yine de, Koleksiyonlar Avatar topluluğundaki sınırlı sayıda Reddit kullanıcısına Perşembe günü erken erişim izni verildi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ